Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Sakarya Ampute Futbol Kulübü şampiyonluğunu kutluyor ve destek istiyor

Sakarya Ampute Futbol Kulübü, Ampute Futbol 1. Ligi'ni şampiyon olarak tamamlayarak kazandığı kupayla birlikte protokol ve iş dünyası ziyaretlerine devam ediyor.

GÜNCEL
Sakarya Ampute Futbol Kulübü şampiyonluğunu kutluyor ve destek istiyor

Kulüp Başkanı Cemil Yıldırım ve Başkan Yardımcısı Serdal Rodop, beraberlerindeki yönetim kurulu üyeleri ve sporcularla birlikte önceki gün Erenler Belediye Başkanı Şenol Dinç ve Serdivan Belediye Başkanı Osman Çelik'i makamlarında ziyaret etti.
Ziyaretlerde, kulübün şampiyonluğunu kutlayan ve kupayı tanıtan yönetim, Süper Lig'de sürdüreceği mücadelesi için destek talebinde bulundu. Erenler Belediye Başkanı Şenol Dinç, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, kulübü ağırlayarak başarılar dilediğini belirtirken, Serdivan Belediye Başkanı Osman Çelik de aynı şekilde kulübü konuk ederek başarılarını kutladı.
Sakarya Ampute Futbol Kulübü, ziyaretlerle birlikte şehirdeki destek ve ilgiyi arttırmayı hedeflerken, Süper Lig'de mücadelesi için gereken desteği almayı amaçlıyor. Kulüp, gelecek maçlarda ve organizasyonlarda Sakarya halkının desteğini arkasına alarak başarıya ulaşmayı hedefliyor.

 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
1 + 2 =