Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Rektör Al Projesi Kabul Edilen Akademisyenlerle Bir Araya Geldi

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Rektörü Prof. Dr. Hamza Al TUBİTAK projeleri kabul edilen ve ödül alan akademisyenlerimizle bir araya gelerek kendilerine teşekkür belgesi takdim etti.

GÜNCEL
Rektör Al Projesi Kabul Edilen Akademisyenlerle Bir Araya Geldi

Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hamza Al, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Emrah Doğan, Prof. Dr. Ümit Kocabıçak, Prof. Dr. Özer Köseoğlu ve Araştırma Dekanı Prof. Dr. Cenk Yavuz TÜBİTAK tarafından projeleri kabul edilen; Proje Yürütücüleri Prof. Dr. Davut Avcı, Doç. Dr. Akın Oğuz Kaptı ve Arş. Gör. Dr. Ali İlya, Araştırmacı Prof. Dr. Yusuf Atalay, Prof. Dr. Adil Başoğlu, Doç. Dr. Sedat İriç, Doç. Dr. Özlem Canan Güngören ve Doç. Dr. Ömer Tamer’i tebrik ederek çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Sakarya Üniversitesinin Araştırma Üniversitesi vizyonuyla kültüre, teknolojiye ve topluma katkıda bulunan ulusal bir kurum olduğunu ve SAÜ’nün bu potansiyelini yapılan çalışmalarla ortaya çıkarmayı hedeflediklerini belirten Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hamza Al yapılan projelerle hem üniversitemize hem de ülkemize hizmet etmeyi amaçladıklarını vurguladı.

Akademisyenlerimizin kabul edilen TÜBİTAK projeleri hakkında fikir alışverişlerinin gerçekleştirildiği toplantıda Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hamza Al üniversitemizin hedefleri doğrultusunda belli standartlarla çalışmalarını sürdürdüklerini aktardı. Rektör Al, Türkiye’nin ilgili alanda önemli üniversitelerinden biri olarak hem ulusal hem de uluslararası hedeflerine ulaşma yolunda yeni bir ivme yakalama çabasında olduklarını belirtti.

Toplantıda üniversitemizin projeleri hakkında istişareler yapılarak Ar-Ge ve yenilik çalışmalarının güçlendirilmesi anlamında fikir alışverişlerinde bulunuldu. Toplantı Rektör Al’ın akademisyenlere teşekkür belgesi takdimi ve anı fotoğrafı çekiminin ardından sona erdi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
1 + 3 =