Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Plaj Futbolunda Kupa Namazgahspor’un

2022 TFF Plaj Futbol Ligi Karasu etabı birbirinden heyecanlı müsabakalarla tamamlandı. Karasu Sahil Park plaj futbol sahasında düzenlenen turnuvada kupa Namazgahspor’un oldu.

SPOR
Plaj Futbolunda Kupa Namazgahspor’un

2022 TFF Plaj Futbol Ligi Karasu etabı final programına, Karasu Belediyesi Başkanı İshak Sarı, İlçe Emniyet Müdürü Halil Akyol,MHP Karasu İlçe Başkanı Münir Ali Kara,Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Kemal Ataç,Belediye Başkan Yardımcıları HüdaverAğun, İsmail Karakaş,TFF Sakarya Bölge Müdürü Ferruh Sezgin,Karasu Devlet Hastanesi Müdür Yardımcısı Murat Saraç, Karasuspor eski Başkanı Hasan Özkan, STK temsilcileri, Yerel Basın ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Türkiye Futbol Federasyonu öncülüğünde, Karasu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü koordinesindeKarasu Sahil Parkta hafta sonu boyunca gerçekleştirilen organizasyondaNamazgahspor, Akın doğalgaz, Saygın Mobilya ve Real Çelik Kapıtakımları mücadelede ter döktüler. Nefes kesen final grubu maçlarının sonunda Namazgahspor rakibiAkın Doğalgaz’ı yenerek kupaya uzanan isim oldu.

Turnuvanın ödül töreninde kısa bir konuşma yapan Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, sözlerinde şu ifadelere yer verdi; “Spor hayatımızın önemli bir parçası. Spor olmadan sağlıklı bir yaşam düşünülemez. Cennet ilçemiz Karasu’da spora, özellikle futbola önem veren bir İlçe. Sporseverin bu kadar fazla olduğu bir ilçede bizler de Karasu Belediyesi olarak imkânlarımız doğrultusunda bu alana yönelerek desteklerimizi sunuyoruz ve sunmaya devam edeceğiz. Her yıl düzenlenen TFF plaj futbolu Karasu etabınıpandemi dolayısıyla düzenleyememenin üzüntüsünü yaşıyorduk.Bu yıl görkemli bir organizasyonla başladığımız plaj futbolunu heyecanlı ve bol gollü bir final maçı ile tamamladık. Önümüzdeki yıllarda da bu organizasyonu daha kapsamlı bir şekilde halkımıza sunmayı hedefliyoruz. Turnuvada emeği geçen herkese teşekkür ediyor, Antalya’da düzenlenecek olan Plaj futbolu final etabında Sakarya’mızı ve Karasu’yu temsil edecek olan Namazgahspor’a başarılar diliyorum” dedi.

Turnuva sonucunda sıralama;

  1. Namazgahspor
  2. Akın Doğalgaz
  3. Saygın Mobilya
  4. Real Çelik Kapı

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
3 + 8 =