Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Önce Okul Öncesi Projesi Kapsamında Sapanca'da Okul Öncesi Şenliği Gerçekleştirildi

Sakarya Valiliği himayesinde Sakarya İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından sürdürülmekte olan Önce Okul Öncesi projesi kapsamında farklı ilçelerde belirli aralıklarla düzenlenen Okul Öncesi Şenlikleri gerçekleştirilmeye devam ediyor.

İLÇELER
Önce Okul Öncesi Projesi Kapsamında Sapanca'da Okul Öncesi Şenliği Gerçekleştirildi

Sapanca Kaymakamlığı koordinasyonunda, Sapanca Belediyesinin destekleriyle Sapanca İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen Önce Okul Öncesi Şenliği programına çok sayıda çocuk ve aile katılım sağladı.

Okul öncesi eğitimin kalite ve niteliğinin ve okul öncesi eğitimin önemine dair farkındalığın ve yaygınlaşmanın toplumda artırılması amacına yönelik birçok faaliyetin gerçekleştirildiği proje kapsamında 22 adet atölye etkinliği çocuklarla buluşturuldu.

Birbirinden farklı konularda atölyelerin yer aldığı şenlikte
atölyeleri gezerek çocuklarla birlikte etkinliklere katılan İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, Önce Okul Öncesi projesinin ilimizde okul öncesi okullaşma oranına olumlu katkılarının olduğunu ifade etti. Şenliğin gerçekleştirilmesindeki desteklerinden dolayı atölye etkinliklerinde görev alan yönetici ve öğretmenlere teşekkür etti.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
7 + 8 =