Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Öğreten ve üreten kadınlar festivali büyük ilgi görüyor

Otel konseptli festivali Sakarya’ya getiren Feyfest tarafından ikincisi düzenlenen festivalde Sakaryalı kadınlarımızın el emeği göz nuru ürünleri büyük beğeni topluyor.

GÜNCEL
Öğreten ve üreten kadınlar festivali büyük ilgi görüyor

17 / 18 / 19 Kasım tarihlerinde Serdivan’da düzenlenen Feyfest “Öğreten ve Üreten Kadınlar” konulu festivalde misafirlerini ağırlıyor. Feyfest kurucusu Feyza Kaya önderliğinde Girişimci İş Kadınları Platformunda kadınlar, festivaller ile birbirlerini destekliyor, büyüyor, güçleniyor ve bu sayede ailelerine maddi destekte bulunuyorlar.
 
Ziyaretçilere ücretsiz olan festivalde el emeği göz nuru ürünler, tamamen organik gıdalar, altın, gümüş, pırlanta takılar, bijuteri, kıyafetler, aksesuarlar ve daha fazlası yer alıyor. Festivale aynı zamanda ünlü gazeteci yazar Sevda Türküsev de katıldı. Katılımcı ve konuklarımıza eğlendirici etkinlikler, bilgilendirici seminerler ve söyleşilerde yer alıyor.

Türkiye’ye örnek olan girişimleriyle birçok alanda faaliyet gösteren Sakaryalı Kadınlarımız bir yandan fuar ve etkinlikler, diğer yandan da kooperatifler kurarak her fırsatta “Bizde varız” diyorlar. İşte bunlardan son bir örnek olan FEYFEST adı altında Öğreten ve Üreten Kadınlar Fuarını gerçekleştirerek muhteşem bir fuar gerçekleştirdiler.

Serdivan Sen Otel’de kapalı alanda gerçekleştirilen ve 54 girişimci kadının katılımıyla düzenlenen fuara büyük ilgi gösteren ziyaretçiler aradıkları her şeyi daha ucuza alma imkânı buluyorlar. Fuar Koordinatörü Feyza Kaya ve Basın danışmanı Nursel Büyükaydın benzeri faaliyetler gibi kısa zamanda çok daha büyük sürprizler için çalışmalarının devam edeceğini bildirdiler.  

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
3 + 4 =