Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Nehrin Çocukları LGS Şenliği’nde

Sakarya Valiliği himayesinde Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen Nehir Projesi (Nitelikli Eğitim Hareketi İzleme ve Rehberlik) kapsamında Pamukova Bakacak Doğa Kamp alanında LGS şenliği düzenlendi.

GÜNCEL
Nehrin Çocukları LGS Şenliği’nde

İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı’nın katılımıyla gerçekleşen şenliğe öğrencilerin ilgisi yoğun oldu.

4 Haziran’da gerçekleşecek olan LGS sınavı öncesi katılımcı öğrencilere Adapazarı Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Psikolojik Danışmanı Nesri Girgin tarafından “Sınav Stresi ve Zaman Yönetimi” semineri verildi. Büyük coşkuyla gerçekleşen etkinlikte kamp ateşi yakıldı, balonlar uçuruldu, öğrencilerle keyifli vakit geçirildi. Öğrenciler sınav öncesinde moral depoladı.

İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, Nehir Projesi kapsamında ücretsiz uygulanan kazanım değerlendirme sınavlarıyla öğrencilerin konu eksikliklerini görerek çalışmalarına yön vermesine olanak tanındığını ve böylece projenin öğrencilerin akademik başarılarını arttırmaya yönelik büyük fayda sağladığını belirtti. Ayrıca soru hazırlama komisyonunda yer alan, bilişim sistemi üzerinde işlemleri yürüten ve sınavların sağlıklı şekilde uygulanmasını sağlayan tüm okul yönetici ve öğretmenlerine bu vesileyle bir kez daha teşekkür ettiğini dile getirdi. Sınava girecek tüm öğrencilere başarılar diledi.

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: HTTP_REFERER

Filename: site/haber.php

Line Number: 169

Backtrace:

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/views/site/haber.php
Line: 169
Function: _error_handler

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/controllers/Site.php
Line: 220
Function: view

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/index.php
Line: 295
Function: require_once

">

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
2 + 8 =