![Nehir Düğün Salonunun ihalesi yapıldı](https://sakaryahaberleri.com/resimler/haberler/2015/08-05/nehir-dugun-salonunun-ihalesi-yapildi-mini.jpg)
Arifiye Belediyesine ait Nehir Düğün Salonunun 10 yıllık işletme ihalesi Arifiye Belediyesi Encümen toplantı salonunda yapıldı.
2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45'nci maddesine göre; Açık Teklif Usulü ile yapılan ihaleye; Barışhan İsmail Bozatlı, Nagihan Pigan, Hasan Ümit Yılmaz, Aytaş Yemek ve Hakan Yılmazer olmak üzere beş firma katıldı. 50 Tur süren ihaleyi; aylık 12 bin 200 TL ile en yüksek teklifi veren Nagihan Pigan kazandı.
Yorum Ekle
Adınız / RumuzYorumunuz
7 + 2 =