Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Necmettin Kırık’tan Yeni Yıl Mesajı

Erenler Belediyesi Başkan Aday Adayı Necmettin Kırık yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

GÜNCEL
Necmettin Kırık’tan Yeni Yıl Mesajı

Erenler Belediyesi Başkan Aday Adayı Necmettin Kırık yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Kırık mesajında umut ve beklentilerle dolu yeni bir yıla daha girmenin mutluluğu içerisinde olduklarını ifade ederek; “Geçtiğimiz yılın zorluklarına ve şubat ayında yaşadığımız deprem felaketlerine rağmen milletçe birlikte gösterdiğimiz dayanışma ve kararlılıkla birçok sorunun üstesinden başarıyla çıktık. Yeni yılda da birlikte daha güçlü ve başarılı olacağımıza inancımız tamdır.

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde Erenler ilçemizi Sakarya’nın yıldızı yapmak amacıyla çıktığımız yolda hemşehrilerimizin gösterdiği teveccühe layık olmak için çok çalışacağız. Seçim çalışmalarımız sırasında ortaya koyduğumuz projelerle Türkiye Yüzyılında Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve AK Partimizin Gönül Belediyeciliği anlayışıyla Erenler ilçemizin ve hemşerilerimizin çağdaş şehircilikle birlikte yaşam kalitelerini artırmak, ilçemizi tarım, sanayi, ticaret, turizm alanlarında üst sıralara taşımak, ilçemizde modern kentsel dönüşüm örneklerini göstermek, ortak akıl ve katılımcı yönetimin en güzel örneğini teşkilatımız, meclis üyelerimiz, muhtarlarımız ve Erenler'li  hemşerilerimizle birlikte gerçekleştirerek ilçemizi geleceğe en güzel şekilde taşımaya kararlıyız” dedi.

2024 yılının geride bıraktığımız yıldan daha iyi olmasını dileyen Erenler Belediye Başkan Aday Adayı Necmettin Kırık, “Başta milletimiz ve Erenlerli hemşehrilerimiz olmak üzere tüm dünya insanlığına yeni yılın barış içerisinde sağlık, mutluluk, huzur, başarı ve bol bereketli günler getirmesini temenni ederim” dedi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
8 + 4 =