Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Mutluluklarını sokak köpekleriyle paylaştılar!

Sokak köpeklerine bir çuval mama getirdiler

GÜNCEL
Mutluluklarını sokak köpekleriyle paylaştılar!

Sokak köpeklerine bir çuval mama getirdiler

Sokak Hayvanları gönüllü üyeleri  Berent Aydıner ve Selçuk Gümüş, nikah töreni öncesinde Adapazarı Belediyesi Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi’ni ziyaret ederek çok sevdikleri sokak köpeklerine bir çuval mama getirdiler. 
  Adapazarı Belediyesi’nin yaklaşık iki sene önce hizmete açtığı Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi’nde gönüllü olarak hizmet veren hayvan sever çift Berent Aydıner ve Selçuk Gümüş, nikâh öncesinde ilk mutluluklarını çok sevdikleri sokak köpekleriyle paylaştı. Çifti Adapazarı Belediyesi Zabıta Müdürü Sıtkı Meyvalı, Barınak Amiri Erkan Uzun ve Veteriner Hekim Zekeriya Tütüncü karşıladı. Sokak köpeklerini kendi elleriyle besleyen hayvan sever çift, düğün öncesinde barınakta köpekleriyle keyifli bir gün geçirdi.
  Adapazarı Belediyesi Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi’nin kurulduğu ilk günden itibaren her gün düzenli olarak gelerek sokak hayvanlarıyla ilgilenen çift mutluluklarını da yine çok sevdikleri sokak hayvanlarıyla paylaştı. Adapazarı Belediyesi’nin  sokak köpeklerine son derece modern şartlarda hizmet verdiğini belirten Berent Aydıner ile Selçuk Gümüş çifti, sokak hayvanlarına hem hijyen hem de sağlıkları açısından böyle güzel bir ortam sağlayan Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’ye teşekkür ettiler.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
1 + 3 =