Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Mustafa Destici Söğütlü'de bir dizi ziyarette bulundu

31 Mart Yerel ve Mahalli İdareler Seçimlerine kısa bir süre kala patilerde seçim hareketliliği sürüyor. Seçim çalışmalarına ve adaylara destek amacıyla Sakarya'ya gelen Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Sakarya'da bir dizi ziyarette bulundu.

SİYASET
Mustafa Destici Söğütlü'de bir dizi ziyarette bulundu

Ziyaretlerine Söğütlü Kaymakamı Cevat Gün ile başlayan Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici'ye; BBP Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) Üyesi Yasin Kobal, BBP Söğütlü Belediye Başkan Adayı Koray Oktay Özten, Söğütlü İlçe Başkanı Kazım Şengül ve BBP Söğütlü Yönetim Kurulu üyeleri eşlik etti.
Seçim Merkezi açılışına katıldı
Söğütlü Kaymakamlığının ardından BBP Söğütlü Seçim Karargah Merkezi'nin açılışına katılan Genel Başkan Mustafa Destici, konuşmasında birlik ve beraberlik mesajı verdi. Açılışa  BBP Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) Üyesi Yasin Kobal, BBP Söğütlü Belediye Başkan Adayı Koray Oktay Özten, Söğütlü İlçe Başkanı Kazım Şengül ve partililer de katıldı. Dualarla kurdele kesiminin ardından açıklama yapan BBP Lideri Destici, "Söğütlü'müz ve Büyük Birlik Parti'miz için yeni seçim karargah merkezimiz hayırlı olsun.  Sakarya'da ilçelerimizdeki belediye başkan adaylarımıza ve teşkilatlarımıza güveniyorum, en yüksek oyu da alacağız" açıklamalarında bulundu.
Kahraman Şehidimizi ziyaret etti
Seçim Karargah Merkezi'nin ardından BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, BBP Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) Üyesi Yasin Kobal, BBP Söğütlü Belediye Başkan Adayı Koray Oktay Özten, Söğütlü İlçe Başkanı Kazım Şengül ile birlikte heyeti; Siirt’in Eruh İlçesi’nde 2 ayrı noktada teröristlerle çıkan çatışmada şehit düşen kahraman er Mehmet Kıran'ın mezarını ziyaret etti. Merhum için dua eden Destici'ye, Şehit Er Mehmet Kıran'ın babası teşekkür etti.

 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
1 + 6 =