Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Muhtar Çalışır'dan o haber tepki

GÜNCEL
Muhtar Çalışır'dan o haber tepki

SASKİ tarafından hayata geçirilen Doğu Bölge Sulama Projesi’nden mahallesinin de yararlanmasını isteyen Çökekler Muhtarı Gökhan Çalışır, bugün bir yerel gazetenin konuyu çarpıttığını açıkladı. Çalışır; “Biz vatandaşlarımızın da bu projeden yararlanmak istediğini ifade ettik. Gazete bunu tepki olarak yansıtmış. Biz bölgede yapılan çalışmalardan son derece memnunuz” dedi. 
  Bu gün bir yerel gazetede Çökekler Mahallesi Muhtarı Gökhan Çalışır’ın Doğu Bölge Sulama Projesi ile ilgili yaptığı açıklamalar ‘SASKİ’ye Su Tepkisi’ olarak yayınlandı. Muhtar Çalışır konunun tepki değil bir talep olduğunu belirtti.
  Çıkan haberden büyük üzüntü duyduğunu ifade eden Çökekler Mahallesi Muhtarı Gökhan Çalışır, “Dün Ziraat Odaları’ndan bazı temsilciler bir muhabirle mahallemizde incelemelerde bulundu. Biz de kendilerine bölgedeki vatandaşların Doğu Bölge Sulama Projesi’nden faydalanmak istediğini belirttik. Bu bir tepki değildi. Biz Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu ve SASKİ Genel Müdürümüz Sayın Rüstem Keleş’in bölgede yürüttüğü çalışmalardan son derece memnunuz. Bir gazete söylediklerimizi tepki olarak yansıtmış. Böyle bir durum yok. Böyle bir haberin çıkmasından büyük rahatsızlık duyduk” ifadelerini kullandı.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz