Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Muhalefet bile destek verdi

1000 yataklı hastaneyi Erenler istiyor

GÜNCEL
Muhalefet bile destek verdi

1000 yataklı hastaneyi Erenler istiyor

Erenler Belediyesi Aralık ayı olağan meclis toplantısı Belediye meclis salonunda yapıldı.
GÜNDEM 5 MADDE
Açılış ve yoklamanın yapılmasının ardından söz alan Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, gündemi 5 ana başlıkta topladı. Emirler, Sarıcalar ve Kamışlı mahalleleri revizyon uygulama imar planına ait komisyonu, Dilmen Mahallesi revizyon uygulama imar planı ve Erenler Belediyesi arşiv hizmetleri görev ve çalışma yönetmeliği konuları meclis üyelerine sunulmasının ardından oy çokluğu ile kabul edildi.
Meclis Üyelerinden Tam Destek
Meclisin gündemine ise ilimize yapılması planlanan 1000 yataklı hastane projesi oturdu. Milliyetçi Hareket Partili Meclis Üyesi Ahmet Hacıeyüboğlu, hastanenin Erenler’e inşasını tam desteklerini belirterek, “Hastane projesi konusunda Erenlerliler olarak birlik olmalıyız. İlçemizin konumu açısından Sakarya için en doğru tercih Erenler olacaktır. Bu konuda Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ü destekliyoruz.” şeklinde konuştu.
“En Doğru Yere Karar Verilecektir”
1000 yataklı hastanenin Erenler’e yapılması için çaba sarfettiklerini belirten Başkan Öztürk ise, “Bu hizmeti sadece ilçemiz açısından değil Sakarya’nın tüm vatandaşlarını düşünerek Erenler’e istiyoruz. Arazi için uygun olan yerlerimizi belirledik. Öncelikle hastanenin yatırım planlamasına alınması gerekiyor. Daha sonra Sakarya için en doğru yer belirleneceğine ve hastanenin yapımına başlanacağına inancımız tam.” ifadelerini kullandı.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
5 + 5 =