Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Moloz Atıklarını Gelişigüzel Şekilde Bırakmayın

Sapanca Belediyesi Park Bahçeler ve Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçedeki hafriyat, bahçe ve ev atıklarının temizlenmesi için gerçekleştirdiği çalışmalara devam ediyor.

İLÇELER
Moloz Atıklarını Gelişigüzel Şekilde Bırakmayın

Yetkililer, moloz atıklarının gelişigüzel şekilde bırakılmaması gerektiğine dikkat çekti.

Çevremize hep birlikte sahip çıkalım

Belediye yetkilileri de moloz temizleme çalışmalarının devam edeceğini belirtirken, çevre temizliği konusunda tüm vatandaşları duyarlı olmaya davet etti. Çevre temizliğinin, herkesin duyarlılığı ile sağlanabileceğini kaydeden yetkililer, tüm uyarılara rağmen moloz atıkları ile çevrenin kirletilmeye devam ettiğini vurguladı. Yetkililer, çevreyi kirleten kişilere karşı tüm vatandaşların hassasiyet göstererek ihbarda bulunması gerektiğinin altını çizdi.

Sapanca, bir turizm ilçesi

Uygunsuz alanlara dökümlerin önlenebilmesi adına birçok yere kamera sistemi yerleştirildiğini belirten yetkililer “Moloz ve iri hacimli atıklar çöp değildir. Sapanca, bir turizm ilçesi ve caddelerdeki görsel kirlilik tüm ilçe halkının sorunu haline gelmektedir. Ekiplerimiz haftanın belirli günlerinde molozları kepçe yardımı ile kamyonlara yükleme yaparak temizlemekteler. Vatandaşların molozlarını atmadan önce belediyemizle irtibata geçmelerini ve çevre kirliliği yaratan bu durumların olması halinde belediye Beyaz Masa

0 850 224 54 54 numara ile irtibata geçmelerini önemle rica ediyoruz” açıklamada bulunuldu.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
6 + 9 =