Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Milli Mücadele ruhu gençlerimiz ile vücut bulmuştu

Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutladı.

GÜNCEL
Milli Mücadele ruhu gençlerimiz ile vücut bulmuştu

Milli Mücadele ruhu gençlerimiz ile vücut bulmuştu

Genç, “İstiklal mücadelemizin sembolü olan 19 Mayıs’ın Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı olarak kutlanması Türk milleti olarak gençlerimize verdiğimiz değerin en büyük göstergesidir. Milli Mücadele ruhu gençlerimizin desteği ile vücut bulmuş ve günümüze kadar onların omuzlarında yükselmiştir. Geleceğin sahipleri olan gençlerimize armağan edilen 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nızı en içten dileklerimle kutluyorum.” dedi.

Tarımın Geleceği İçin Gençlerin Önemi Büyük

Tarımın ve üretimin de gençlerin omuzlarında yükseleceğini belirten Başkan Mustafa Genç, “Tarımın sürdürülebilirliliğini istiyorsak gençlerimizi tarıma yönlendirmeliyiz. En temel beslenme ihtiyacımızı karşılayan bu sektörün devamlılığı ve gelişimi için gençlerimize bu sektörün önemini anlatmalıyız. Küçük yaşlardan itibaren üretmenin, kendine yetebilmenin gücünü ve değerini öğretmeliyiz. Genç neslin enerjisi, bilgisi ve yenilikçi yaklaşımıyla tarım sektöründe başarılı işlere imza atabiliriz. Ülkemizin ve tüm gençlerimizin bu güzel ve anlamlı gününü kutluyorum.” dedi. 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
8 + 8 =