Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Milletvekili Yavuz ‘Onlar Konuşur AK Parti Yapar’

GÜNCEL
Milletvekili Yavuz ‘Onlar Konuşur AK Parti Yapar’

AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz Hendek’te seçim çalışmalarına devam etti. Ziyaretlerde konuşan Yavuz, “AK Parti ile Türkiye, krizler ülkesinden rekorlar ülkesine dönüştü. Bu trendi ve istikrarı bozmak isteyenler var. 7 Haziran günü milletimiz bu oyunu bir kez daha bozacak.” dedi.

AK Parti Sakarya Milletvekili ve yeni dönem adayı Ali İhsan Yavuz programlarına Hendek’te devam etti. Programına sabah namazında Yeşiller Camii’nde esnaflarla buluşarak başlayan Yavuz, Bayraktepe tesislerini ziyaret ederek vatandaşlarla hasbihal gerçekleştirdi. Aktefek ve Kocatöngel Mahallelerine giderek mahalle sakinleri ile buluşan Ali İhsan Yavuz, daha sonra Lütfiyeköşk Mahallesinde nikah şahitliği yaptı. Milletvekili Ali İhsan Yavuz’un şahitlik yapmasının kendileri için sürpriz ve çok güzel bir hatıra olduğunu söyleyen çift, katılımlarından dolayı Yavuz’a teşekkür etti. Ziyaretlerde Yavuz’a AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü ve partililer eşlik etti.

Türkiye krizler ülkesinden rekorlar ülkesine dönüştü

İstikrarın ancak AK Parti iktidarı ile sürdürülebilecek olduğunu kaydeden Milletvekili Ali İhsan Yavuz “AK Parti ile Türkiye, krizler ülkesinden rekorlar ülkesine dönüştü. Bu trendi ve istikrarı bozmak isteyenler türlü planlar ile Türkiye aleyhine operasyonlar gerçekleştirmek istiyorlar. Ancak, 7 Haziran günü milletimiz bu oyunu bir kez daha bozacak. İnşallah, Türkiye bir kez daha rekor bir şekilde AK Parti diyecek” dedi

Sakarya boş lafa değil icraata oy veriyor

Programına geç saatlere kadar Çamlıca Mahallesi ve Hendek ilçe merkezinde ev ve esnaf ziyaretleri ile devam eden Yavuz, “Sakarya boş lafa değil icraata destek veriyor. AK Parti olarak ‘onlar konuşur AK Parti yapar diyoruz’. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da projelerimiz ile ilimiz kalkınmaya devam edecek. Hendek’e inşa ettiğimiz 100 yataklı yeni devlet hastanesi ve 1500 kişilik spor salonu icraatlarımızın en güzel örneklerindendir” açıklamasında bulundu.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz