Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

“Milletimizin Sağduyusuna Güveniyoruz”

AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Murat Kaya “Milletimiz terörün karşısında dimdik duran Cumhur İttifakını, ülkemize diz çöktürmeye çalışanların karşısında dimdik duran Recep Tayyip Erdoğan’a ve AK Parti’ye her zamankinden daha güçlü destek verecektir. Milletimizin sağduyusuna her zaman olduğu güveniyorum” dedi.

SİYASET
“Milletimizin Sağduyusuna Güveniyoruz”

CUMHURBAŞKANIMIZ REKOR BİR OYLA YENİDEN SEÇİLECEK

Milletvekili Adayı Murat Kaya, teşkilatların, vekil adaylarının her dönem olduğu gibi sahada olduğunu anımsatarak “Birinci önceliğimiz Sayın Cumhurbaşkanımızın güçlü bir şekilde yeniden gemiye kaptanlık yapmasını sağlamak. Sahada gözlemlediğimiz, ülkenin diğer şehirlerinden gelen verilere baktığımızda Cumhurbaşkanımız rekor bir oyla yeniden seçilecek. Şehrimizin, ülkemizin kazanımları Türkiye yüzyılında katlanarak devam edecek. Sakarya coğrafi konumu, verimli toprakları ve üretimden gelen gücüyle birçok alanda başkent olacak.”

 

KADIN ÜRETİMDE DAHA GÜÇLÜ OLACAK

“Ülke genelinde kadın kooperatifleri üzerinden başlatılan bir seferberlik var. Kadın üretimde, istihdamın içinde olması aileden başlayarak toplumsal kalkınmanın, büyümenin lokomotifi olacak. Çocuklarımızın geleceği, ülkemizin refah ve gelişimi için kadının iş hayatında daha etkin olmasıyla daha kolay olacak. Sakarya’da kadın kooperatiflerinin başkenti olacak. Tarım ve sanayi de yapılacak yeni hamlelerle bu alanlarda ülkede söz sahibi olan bir şehir olacağız. Türkiye yüzyılı vizyonu, üreten, üretimden aldığı güçle büyüyen bir şehir ve ülke olacağız” dedi.

 

MİLLETİMİZİN SAĞDUYUSUNA GÜVENİYORUZ

Milletvekili Adayı Murat Kaya “Ülkemizin gelişmesini istemeyen odaklar her dönem iş başındaydı. Terörle, ekonomik saldırılarla ülkemize diz çöktürmeye çalışanlar, milletimizin feraseti sayesinde hep başarısız oldu. 14 Mayıs seçimlerinde aziz milletimiz, savunma sanayinde, enerjide, dış politikada milli olanın yanında yer alacaktır. Kandilden, kandilin temsilcilerinin söylemleri ortada. Milletimiz terörün karşısında dimdik duran Cumhur İttifakını, ülkemize diz çöktürmeye çalışanların karşısında dimdik duran Recep Tayyip Erdoğan’a ve AK Parti’ye her zamankinden daha güçlü destek verecektir. Milletimizin sağduyusuna her zaman olduğu güveniyorum” ifadelerine değindi.

 

 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
3 + 4 =