Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Milletimize aşkla hizmete devam edeceğiz

AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Akif Adnan Dizer çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. İlçe ziyaretlerinde konuşan Kılıç, “AK Parti’nin mayasında millete aşkla hizmet etmek var. Biz milletimize aşkla hizmete devam edeceğiz” dedi.

SİYASET
Milletimize aşkla hizmete devam edeceğiz

14 Mayıs seçimlerine doğru AK Parti’nin milletvekili adayları seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Kürşat Kılıç, seçim çalışmaları kapsamında ilçe ziyaretlerini sürdürüyor. Gittiği ilçelerde AK Parti İlçe Teşkilatı ile birlikte vatandaşlarla buluşan Kılıç, AK Parti’nin Türkiye Yüzyılı vizyonunu anlatırken 14 Mayıs seçimlerinin öneminden bahsederek destek istiyor. Kılıç ayrıca gittiği ilçelerde esnaf ve vatandaş ziyaretleri ile birlikte ahde vefa çalışmaları kapsamında partide daha önce görev almış isimleri ve ilçelerin kanaat önderlerini de ziyaret ediyor.

SAKARYA AK PARTİ DÖNEMİNİN ESERLERİ İLE DOLU

14 Mayıs seçimlerinin Türkiye için büyük önem taşıdığını ifade eden Kılıç, “14 Mayıs’ta halkımız sandığa giderek iradesini ortaya koyacak. Bu seçimin ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Halkımıza Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde sağladığımız kazanımları, kat ettiğimiz mesafeyi ve milleti hizmetle buluşturduğumuz çalışmaları anlatıyoruz. İnsanlarımız yaparsa AK Parti yapar diyor. Sakarya’nın dört bir yanı AK Parti döneminin eserleri ile dolu. Sağlığından eğitimine, sosyal alanlarından, kamu binalarına, yollarından belediye hizmetlerine kadar Sakarya, AK Parti’nin istikrar siyasetinin her detayını yansıtıyor” dedi.

HİZMET ETMEYE DEVAM

Kılıç sözlerini şöyle sürdürdü: “Biz diyoruz ki lider masa başında değil iş başında belli olur. Sayın Cumhurbaşkanımız bir takım masaların pazarlıkları içinde seçime gitmiyor. Gücünü halkından, davasından ve ülkesine olan sevgisinden alarak, siyasetini bu ülkenin menfaatlerinden yana yapıyor. Karşımızda yer alan ittifakın bu süreçte neler yaptığını, söylemlerini, gizli ve açık ortaklarının gerçek yüzlerini çok iyi gördük. Miilletimiz her şeyin farkında. AK Parti’nin mayasında millete aşkla hizmet etmek var. Biz milletimize aşkla hizmete devam edeceğiz” diye konuştu.

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: HTTP_REFERER

Filename: site/haber.php

Line Number: 169

Backtrace:

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/views/site/haber.php
Line: 169
Function: _error_handler

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/controllers/Site.php
Line: 220
Function: view

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/index.php
Line: 295
Function: require_once

">

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
6 + 5 =