Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

MHP’li Açba oyunu Akbalık’ta kullandı

SİYASET
MHP’li Açba oyunu Akbalık’ta kullandı

MHP Milletvekili Adayı Zihni Açba erken saatlerde  Akbalık İlkokulun’a giderek oyunu kullandı.
Akyazı ilçesi Akbalık mahallesi İlkokulu önünde İlçe Başkanı Doğan Eroğlu, partililer ve vatandaşlar tarafından karşılanan MHP Milletvekili adayı Zihni Açba 1001 no’lu sandıkta Oyunu kullanarak seçimlerin Sakarya ve Türk Milletine hayırlı olmasını diledi.

MHP İl Başkanı Levent Bülbül ve il yönetim kurulu üyeleri de Akbalık mahallesine giderek Oyunu kullanan Açba ile bir süre sohbet etti.

Açba oy verme işlemini tamamladıktan sonra sandık görevlileri ile konuşarak görevlerinde başarılar dilemesinin ardından vatandaşlarla bir süre sohbet etti.
MHP Milletvekili 1. Sıra Adayı Zihni Açba sonuçların hayırlı olmasını dileyerek, “Oyumuzu kullandık. İnşallah ülkemize hayırlara vesile olur. Huzur içerisinde bir seçim süreci geçirdik. MHP olarak tüm siyasi partilerle her hangi bir sıkıntı olmaksızın bu seçim sürecini Sakarya’mıza yakışır bir şekilde tamamladık. İnşallah seçim sonuçları da Sakarya’mız ve Türk Milleti için hayırlı olur” dedi.
Akbalık mahallesinde oyunu kullanan MHP Milletvekili adayı Zihni Açba oy kullanma işlemlerinin olduğu sandıkları ziyaret ederek görevlilere başarılar diledi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz