Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Meydan projesi start alıyor

GÜNCEL
Meydan projesi start alıyor

Üç firmanın katılımıyla ihalesi Nisan Ayı’nda yapılan Kazımpaşa Mahalle Meydanı ile ilgili Serdivan Belediyesi İhale Komisyonu değerlendirmesini tamamladı. Sözleşme işlemleri bugün tamamlanan projenin üç ay içerisinde bitirilmesi planlanıyor. 
  Meydan Projelerinin Serdivan’ın sosyal belediyecilik anlayışında geldiği noktaya en güzel örnek olduğunu ifade eden Başkan Yusuf Alemdar, “Kazımpaşa Mahalle Meydanı projemizde son aşamaya geldik. Birlikteliğin, paylaşmanın, kısacası Kazımpaşalı hemşehrilerimizin yeni buluşma noktası artık Kazımpaşa Mahalle Meydanı olacak” dedi.
  Yusuf Alemdar şehirlerin her zaman batıya doğru büyüdüğünü dile getirerek; bu bağlamda Serdivan’ın da Sakarya’nın batıya açılan kapısı olduğunu söyledi. Alemdar, “Kazımpaşa konumu itibari ile çok önemli bir noktada yer alıyor. Biz de yapılaşmanın ve büyümenin dünyadaki diğer örnekler gibi Sakarya'mız da da batıya doğru olduğunun farkında ve bilincindeyiz. Her geçen gün daha fazla insanımızın tercih ettiği Serdivan'ımız da, modern şehircilik uygulamalarını yakından takip ederek bu ivme doğrultusunda yeni projelerimizi hayata geçireceğiz. Kazımpaşa'mıza ve bölgemize artı değer katacak olan Mahalle Meydanımız tüm hemşehrilerimize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
7 + 4 =