Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Mehmet Baltacı dur durak bilmiyor

Çağlayan Mahallesi sakinlerinden hayırsever insan Mehmet Baltacı, yaptığı çalışmalar ve insanların direkt kalbine yaptığı önemli dokunuşlarla dikkat çekiyor.

İLÇELER
Mehmet Baltacı dur durak bilmiyor

Çağlayan Mahallesi sakinlerinden hayırsever insan Mehmet Baltacı, yaptığı çalışmalar ve insanların direkt kalbine yaptığı önemli dokunuşlarla dikkatleri üzerine çekiyor. Baltacı, geçtiğimiz günlerde de şehir dışındaki dostlarına, ilçemizin en büyük marka değeri olan Hendekspor'un formasını hediye etmişti.

Hediye ettiği Hendekspor formasından sonra, şimdi de hayır da yarışıyor...

Hayırsever insan Mehmet Baltacı; Doğup, büyüyüp ve yaşadığı yer olan Çağlayan Mahallesi'nin Çağlayan Mahallesi İlkokuluna bilgisayar, projektör, fotokopi makinası ve duvar boyası, Hendek Göksu Mahallesi Camii'ne yardımlar, kendi mahallesi olan Çağlayan Mahallesi Camii'ne yardımlar, Hendek Beylice İlköğretim Okuluna çeşitli araç ve gereçler anlamında önemli yardımlar da bulundu.

Mehmet Baltacı ayrıca; Eşine, dostuna ve sevdiklerine ayrı ayrı olmak üzere 90 adet forma hediyesinde bulundu. Baltacı yine, kendi ikamet etmekte olduğu Çağlayan Mahallesi'nin gençlerine de, İstanbul Başakşehirspor Futbol Kulübü'nden 20 adet futbol topu yardımında bulunmayı da unutmadı.

Mehmet Baltacı yaptığı açıklamada, bu tür yapmış olduğu yardımlarının daha da büyüyerek devam edeceğini ifade etti.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
2 + 3 =