Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Kutluata'dan adaylık açıklaması

"Davamıza hizmetten geri kalmıyacam"

SİYASET
Kutluata'dan adaylık açıklaması

"Davamıza hizmetten geri kalmıyacam"

22 Temmuz 2007 tarihinden itibaren üstlendiğim ve 8 yıl boyunca onurla sürdürdüğüm Sakarya Milletvekilliği görevim 7 Haziran 2015 tarihinde sona ermektedir.

Anayasa ve yasalara uygunluğunu gözetmeden Türkiye'de her istediğini yapan bir iktidara karşı, MHP yürüttüğü etkin muhalefetle önümüzdeki 7 Haziran seçimlerinin başlıca iktidar adayı haline gelmiştir. Partimize iktidar yolunu açan bu zorlu muhalefet döneminde üzerime düşen her görevi yerine getirmiş olmanın gönül rahatlığı içindeyim. Bundan sonra da davamıza hizmetten bir an bile geri durmayacağımız her türlü izahtan varestedir.
MHP'nin Sakarya'daki Sakarya'nın da TBMM'deki temsilcisi olarak her türlü gayreti gösterdiğim hususu partililerimiz ve Sakarya kamuoyunun malumudur.
İlimizin her sorunu ve talebi ya kanun teklifi ya araştırma önergesi veya değişiklik önergesi ya da soru önergesine dönüştürülerek TBMM gündemine sokulmuştur. Bunlardan çözüme kavuşturulanlar olmuş, hallettiremediklerimiz olmuş, ama hepsi TBMM arşivine girmiştir. Bu çabalar, Türkiye sathında uygulanan yanlış politikalar göz ardı edilerek illerin meselelerinin çözülemeyeceği tezini de doğrulamıştır.

"Sorunlar ve istekler yerinde dinlenir ve ilgililer nezdinde çözülür" anlayışı ile, bu anlamdaki her davete uyduğumu ve bana iletilen hiç bir talebi ortada bırakmadığımı düşünüyorum. Bundan sonra da bana ulaştırılacak her taleple samimiyetle ilgileneceğimden emin olunmasını isterim.
MHP'nin Türkiye sathındaki muazzam yükseliş trendinin ilimizde de sevindirici sonuçlar vereceğine canı gönülden inanıyorum. Çok sayıda arkadaşımın MHP iktidarının milletvekilleri olarak Sakarya'ya hizmet etme fırsatı bulması en candan temennimdir.
Bu duygu ve düşüncelerle bütün dava arkadaşlarıma, aziz dostlarıma, Sakarya halkına ve Türk kamuoyuna saygılarımı sunuyorum.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
2 + 4 =