Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Kumköy Sokak’ta işlem tamam

Büyükşehir Belediyesi,altyapısı ve asfaltı yenilenenKumköy Sokak’ı yol çizgi boyama uygulamasını da tamamlayarak yeni yüzüyle kullanıma açtı.

İLÇELER
Kumköy Sokak’ta işlem tamam

Büyükşehir Belediyesi, şehrin ulaşım ağını baştan aşağı yeniliyor. Ulaşılmayan tek bir nokta kalmayıncaya dek yol yenileme, asfalt ve onarım işlemlerinin devam edeceğini vurgulayan Büyükşehir, kent merkezindeki ulaşım ağına önemli dokunuşlar yapıyor. Bu kapsamda geçtiğimiz hafta altyapısı ve sıcak asfalt serim işlemlerinin tamamlandığı Adapazarı Yağcılar’daki Kumköy Sokak’ta sıcak yol çizgi boyası (termoplastik) uygulamasını tamamladı. Bin 300 metrelik yol çizgisi uygulanangüzergâhta, vatandaşların rahat ve güvenli bir şekilde yolculuk etmeleri sağlandı. Şehir merkezinde yoğun şekilde kullanılan sokak,son haliyle yeniden trafiğe açıldı.

Çalışmalarımızı tamamladık

Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, “Büyükşehir Belediyesi tarafından şehrin dört bir yanındaki çalışmalarımızı gündüz gece demeden devam ettiriyoruz. Kırsal alanlardaki çalışmalarımızın yanı sıra kentin merkezindeki önemli noktalara da temas ediyoruz. Altyapısı, yaya yolları ve sıcak asfalt serim işlemlerinin tamamlandığı Kumköy Sokak’ta çalışmalarımızı tamamladık. Toplamda bin 300 metrelik sıcak boya yol çizgi uygulaması ile sokağımızı yeniden hizmete açtık. Vatandaşlarımız bu noktada artık daha güvenli ve rahat ulaşım sağlayacaklar. Hayırlı olsun” denildi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz