Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Koop Bakkallar Çoğalacak

Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan, ilimizdeki Koop Bakkallara gösterilen ilgi ve ürünlerin halka uygun fiyatla satılması konularında istişare toplantısı düzenlendi.

GÜNCEL
Koop Bakkallar Çoğalacak

Sakarya’nın öncü olduğu Tarım Kredi Marketleri ürünlerinin bakkallar aracılığıyla halka ulaştırılması projesi başarıyla uygulanıyor. Sakarya’da hem halkın talebi, hem de bakkal esnaflarının Koop Bakkal bayisi olması için talepleriher geçen gün artıyor. Proje de gelinen nokta, yapılan müracaatlar ve ürün satışları konusunda Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan öncülüğünde oda binasında üyelerle istişare toplantısı düzenlendi.

Yapılan toplantıyla ilgili bilgi veren Başkan Akdardağan, “Koop Bakkal projesinin son durumu üzerine üyelerimiz ile genel değerlendirme toplantısını yaptık. Tarım Kredi Kooperatifinin ürünlerini ucuz fiyattan bakkallarımızda satmaya yeni dönem de devam edeceğiz. Önerimiz ile hayata geçirilen ve 17 ilde uygulanan projede geride bıraktığımız dönemde 50 üyemiz Koop Bakkal olarak hizmete başladı. Hem vatandaşımızın, hem de esnafımızın talebi Koop Bakkalların çoğalması yönündedir. İlçelerimiz de Koop Bakkallar faaliyete başlarken, yaşanan memnuniyet hepimizi sevindirmektedir. Bizlerde bu talepleri değerlendirmek ve gelinen son noktayı istişare etmek için bir araya geldik. Zaten daha önce Ankara’da yaptığımız temaslarda ilimizdeki taleplerin çokluğunu ilgili makamlara ilettik ve olumlu gelişmeler yaşamaya devam ediyoruz. Önümüzdeki günlerde her sokakta, her mahalle Koop Bakkalların çoğalacağının müjdesini şimdiden verebiliriz.” dedi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
3 + 9 =