Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Kocaali Sosyal Tesislerinde sezon açılıyor

Kocaali yaza hazır. Sosyal tesisler sezonu açıyor.

GÜNCEL
Kocaali Sosyal Tesislerinde sezon açılıyor

Kocaali yaza hazır. Sosyal tesisler sezonu açıyor.

Büyükşehir Belediyesi tarafından Kocaali’de hayata geçirilen sosyal tesisler yeni sezonu 20 Haziran Pazartesi günü açıyor. 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından şehrin kuzey ucu Kocaali’de hayata geçirilen sosyal tesislerde sezon açılıyor. 20 Haziran Pazartesi günü itibariyle sezonun ilk misafirlerini konuk etmeye hazırlanan sosyal tesislerin içerisinde yüzme havuzu, yürüyüş yolları, spor alanları, çocuk oyun alanları ve yeşil alanları ile kadınlara özel hizmet sunulacak. 

Hizmete başlıyor

Bölgede ilk olma özelliği taşıyan Kocaali Sosyal Tesisleri, 20 bin metrekare alan üzerinde BELPAŞ’ın kaliteli hizmet anlayışıyla misafirlerini konuk ediyor. Konuyla ilgili yapılan açıklamada, “Kocaali Sosyal Tesislerimizde 2022 yaz sezonu 20 Haziran Pazartesi günü açılıyor. Kadınlara özel olarak inşa edilen sosyal tesislere ilişkin ayrıntılı bilgiye 0549 454 94 65 numaralı telefondan ulaşılabilir.  Sosyal tesisler yeni sezonda da en iyi hizmet ve kalite anlayışıyla Sakarya'dan ve çevre illerden gelen kadın vatandaşların ilgi odağı olmaya devam edecek” denildi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
2 + 4 =