Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Kocaali' de SMA Hastası Küçük Aslı İçin Yardım Gecesi

Kocaali ilçesinde SMA hastası bir kızımız için Kocaali Star Düğün ve Toplantı Salonunda “SMA Tip 1 Savaşçısı Aslı'ya Nefes Ol” sloganıyla düzenlenen geceye yardımsever vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

İLÇELER
Kocaali' de SMA Hastası Küçük Aslı İçin Yardım Gecesi

SMA hastası Aslı Polat için organize edilen yardım gecesinde ünlü sanatçı Murat Övüç sahne aldı.Gizem Organizasyonun düzenlediği gece ile ilgili Organizatör Gizem Şatıroğluyaptığı açıklamada; “Halkımızın yoğun ilgisi ve bir yavrumuzun derdine derman olmak için verdiği destek hepimizi çok mutlu etti. Yardımsever Kocaali halkımıza ve bu organizasyon için bize tesislerini ücretsiz olarak tahsis eden Kocaalili yardımsever iş insanıbelediye meclis üyemiz Sayın Mehmet Alemdar'a minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

Gecede duygusal anlar yaşayan SMA hastası yavrumuzun babası Faruk Polat da yaptığı konuşmadabaşta gecenin mimarı Gizem Organizasyon olmak üzere, hiçbir ücret talep etmeden sahne alan Sanatçı Murat Övüç’e, Star Toplantı Salonunu ücretsiz tahsis eden yardımsever iş insanı Mehmet Alemdar’a ve Kocaali ilçesinin yardımsever halkına emekleri ve yardımları için şükran ve minnet duygularını dile getirerek kızları ve ailesine adına çok teşekkür etti.

SMA hastalığıyla mücadele eden küçük kızımız için yardım gecesine koşan vatandaşlar toplumda sıkıntısı olan insanlarımız için herkesin birlik ve beraberlik içinde hareket etmesinin en önemli insanlık görevi olduğunu ifade ederek, Aslı Polat kızımızın bir an önce sağlığına kavuşması için dua ettiler.

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: HTTP_REFERER

Filename: site/haber.php

Line Number: 169

Backtrace:

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/views/site/haber.php
Line: 169
Function: _error_handler

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/controllers/Site.php
Line: 220
Function: view

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/index.php
Line: 295
Function: require_once

">

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
8 + 9 =