Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Kiraya veriliyor

GÜNCEL
Kiraya veriliyor

Serdivan’ın Vizyon Projesi Serdivan Gölpark’ın işletmeye kiralanması ile ilgili Başkan Alemdar’a ve Encümene Meclis’te tam yetki verildi.

YETKİ İSTEDİ
Serdivan Belediyesi Mayıs Ayı meclis gündeminde Serdivan Gölpark’ın işletmeye kiralanması ile ilgili olarak Belediye Başkanına ve Encümene yetki verilmesi görüşüldü. Madde hakkında meclis üyelerini bilgilendiren Yusuf Alemdar, “Bildiğiniz gibi belediyemizin işletme yetkisi bulunmadığından Gölpark’ımızı bu güne kadar istediğimiz ölçüde kullanamıyorduk. Şimdi ise tüm prosedürleri tek tek tamamlıyoruz. Bugün de sizlerden burada kalıcı bir sistem kurmak için Serdivan Gölpark’ın işletmeye kiralanması konusunda yetki istiyoruz. Gölpark projemiz bildiğiniz gibi 8,5 km’lik kıyı bandını kapsıyor. İnşallah çalışmalarımıza devam edeceğiz ve Eşmeye kadar olan kıyı şeridini tamamlayacağız” dedi.
KABUL EDİLDİ
Başkan Alemdar’ın konuşmasının ardından yapılan oylamada Belediye Başkanına ve Encümene yetki verilmesi oy birliği ile kabul edildi. Serdivan Belediye Meclisi, 08 Mayıs 2015 Cuma günü Plan Bütçe Komisyonu’ndan gelecek olan 2014 yılı Kesin Mali Hesaplarını görüşmek üzere tekrar toplanacak.
 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
2 + 2 =