Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

KİMSE ÖKÜZ ALTINDA BUZAĞI ARAMASIN: BANA SORDUKLARI İÇİN CEVAP VERDİM

Hendek Gül Kooperatifi eski yönetim kurulu üyesi Ferudun Çakır, dünkü haberimize dair açıklamalarda bulundu.

GÜNCEL
KİMSE ÖKÜZ ALTINDA BUZAĞI ARAMASIN: BANA SORDUKLARI İÇİN CEVAP VERDİM

Hendek Gül Kooperatifi eski yönetim kurulu üyesi Ferudun Çakır, dünkü haberimize dair açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz Pazar günü sabahı Ordulular Eğitim, Kültür ve Dayanışma Derneğinin Hendek'li basın mensuplarına verdiği kahvaltı programına, Hendek - Adapazarı arası yolcu taşımacılığı yapan Özel Halk Otobüsleri (Gül Kooperatifi)'nin eski yerinden mevcut bulunduğu yere taşınması olayı ile ilgili, kooperatifin eski yöneticilerinden Ferudun Çakır spontane gelişen sohbette gazeteciler tarafından kendisine sorulan soru üzerine açıklamalarda bulunmuştu.

Sorulan soruya cevap veren Çakır'ın açıklamalarını, dün haber sitelerimizde haberleştirerek yayımlamıştık.

Eski yönetim kurulu üyesi Ferudun Çakır haber sitemizi arayarak, yaptığımız haberin doğru olduğunu fakat bazı kesimler tarafından konunun çarptırıldığını ifade etti.

Çakır, "Ben o gün düzenlenen kahvaltı programına yönetiminde olduğum Hendek Ordulular Eğitim, Kültür ve Dayanışma Derneği adına oradaydım. Ben şu an Gül Kooperatifinin mevcut yönetiminde görevli değilim. Benim sadece orada bir üyeliğim var. Yani o hatta diğer arkadaşlarım gibi benim de şirkete ortaklığım var. Mevcut yönetim kurulunda herhangi bir görevim yok, bunu üstüne basa basa söylüyorum. Haberin yapıldığı gün düzenlenen kahvaltı programında tarafıma soru sorulduğu için bende naçizane cevap verdim. Kimse öküz altında buzağı aramasın. Benim yeni yönetimde bulunan hiçbir arkadaşımla da bir sorunum yok. Olayı farklı tarafa kimse çekmesin. Gazeteci arkadaşlar haber yapabilirler, onların işi bu. Yapılan haberde bir sıkıntı yok. Fakat haberi okuyup fısıltı gazetesi adına çalışanlarda bir sıkıntı var." diyerek sözlerini noktaladı.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz