Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Kılıçaslan: ‘’En iyi anket sahadır’’

İYİ Parti Sakarya Milletvekili adayı Selçuk Kılıçaslan, Serdivan’da esnaf ve vatandaş ziyareti sonrası yaptığı değerlendirmede,“Herkesin bize karşı çok olumlu dönüşleri var. Farklı farklı kanallarda anketler yayınlanıyor. Farklı farklı rakamlar söyleniyor

SİYASET
Kılıçaslan: ‘’En iyi anket sahadır’’

#SakaryaTarihYazacak
Kılıçaslan, İYİ Parti Serdivan İlçe Başkanı Ahmet Uçak ile Serdivan Arabacıalanı Mahallesin de ve Altınışık Sitesi’ndeki esnaf ve vatandaş ile bir araya geldi. Kılıçaslan: ‘’ İlçe Başkanımız Sn. Ahmet Uçak ve Milletvekili adayımız Sn. Alper Alpay ile birlikte Serdivan Arabacıalanı Mahallemizdeki hemşehrilerimizi ziyaret ettik, desteklerini istedik. İktidar tarafından oluşturulan suni gündemle hiç ilgilenmiyorlar ve bir an önce memlekete gerçek adaletin gelmesini bekliyorlar. Altınışık Sitesi’ndeki kıymetli komşularımla ve baba dostlarımla görüştük. Plan ve projelerimizi anlattık, Sakarya sevgimizi konuştuk. Sıcak karşılamaları ve içten destekleri için minnettarım. Gösterdikleri teveccüh ve güzel sohbetleri için çok teşekkür ederiz. #SakaryaTarihYazacak’’ diye konuştu.
 
 ‘’Hak edilen nokta’’
Kılıçaslan, Sakarya Yerel Kültür Derneği kurucularından, Pekşen Safematic iş yeri sahibi Ahmet Pekşen’i de ziyaret ederek, Sakarya’yı hak ettiği noktaya nasıl taşoyacaklarını anlattı. Kılıçaslan: ‘’Şehrimizin kıymetli iş insanı Sn. Ahmet Pekşen’i ziyaret ettik. Sakaryamızı hak ettiği noktaya, hak ettiği yöneticilerle nasıl taşıyacağımızı anlattık. Nazik ev sahipliği için kendilerine çok teşekkür ediyoruz. #SakaryaTarihYazacak’’ diye konuştu.
 
Sakarya Gelecek Partisi İl Başkanı Fatih Sevindik’i ziyaret eden Kılıçaslan, seçim sürecinde yapılacak çalışmalar hakkında istişarelerde bulundu.
 
#EmeklilerTarihYazacak
Son ziyaretini Türkiye Emekliler Derneği Sakarya Şube Başkanı Sinan Turan’a gerçekleştiren Kılıçaslan: ‘’Türkiye Emekliler Derneği Sakarya Şube Başkanı Sinan Turan ve kıymetli yöneticilerini ziyaret ettik. Emeklilerimizin kolaylıkla çözülebilecek sorunlarını çözmeyi tercih etmeyen ve onları enflasyon canavarına ezdiren hükümetin yapmadıklarını anlattık. Nazik misafirperverlikleri için kendilerine çok teşekkür ediyoruz. #SakaryaTarihYazacak #EmeklilerTarihYazacak dedi.

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: HTTP_REFERER

Filename: site/haber.php

Line Number: 169

Backtrace:

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/views/site/haber.php
Line: 169
Function: _error_handler

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/controllers/Site.php
Line: 220
Function: view

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/index.php
Line: 295
Function: require_once

">

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
5 + 7 =