Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Kaynarca Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Kongresi’nde aday sayısı 3’e çıktı

Azmi Çelebi ve Muharrem Çelebi’nin adaylığından sonra ilçemiz esnaflarından oluşan genç bir ekip daha adaylığı açıkladı.

İLÇELER
Kaynarca Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Kongresi’nde aday sayısı 3’e çıktı

Azmi Çelebi ve Muharrem Çelebi’nin adaylığından sonra ilçemiz esnaflarından oluşan genç bir ekip daha adaylığı açıkladı.

26 Ocak 2023 Perşembe günü yapılacak Kaynarca Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Kongresi’nde yeni yönetim kurulu, denetim kurulu ve üst kurul delegeleri belirlenecek.

GENÇ ESNAFLARIN AÇIKLAMASI

Genç kuşak esnaflar tarafından Kaynarcahaber’e yapılan yazılı açıklama şöyle: “Esnaflarımızın zor günler yaşadığı şu günlerde 17 yıllık yorgun yönetime karşın genç ve enerjik bir ekiple yönetime adayız. Kooperatifimiz Kaynarcamız’ın tüm esnaflarındır, bir ailenin özel şirketi değildir, bu imaj ilçemize yakışmıyor. Kooperatif olarak ilçemizdeki tüm esnaflara ayrımsız, eşit mesafede olacağız. Vizyonumuz, gelecekteki hedeflerimiz, OSB’lerle zorunlu nüfus artışının değiştireceği yeni Kaynarca ekonomisinde, esnafımızı ezdirmemek, haklarını korumak, yeni durumlara ve şartlara uyum sağlamak konusunda tüm gücümüzle çalışmak olacaktır.

ESNAFIMIZA AKTİF DESTEK

Bu yolda temel misyonumuz, tüm esnaflarımıza sağlayacağımız yararlar önceliğimizdir. Kooperatifimizin başlıca görevi öz kaynaklarımızla kredi sağlamak dışında, devletimizin çeşitli kurumlarının, Avrupa Birliği ve çeşitli diğer fonların her tür desteği konusunda projelerin duyurulması, projelerin hazırlanması konusunda aktif destek vereceğiz. 

Ayrıca Kooperatifimizin imkanları doğrultusunda ortak esnaflarımızın ekonomik, sosyal, kültürel her türlü ihtiyaçlarını karşılamak üzere ulusal ve uluslararası çeşitli kurum ve kuruluşlardan verilen kredi ve fonlara ulaşılması için aktif bir şekilde aracı olacağız.

Kaynarca esnafının haklarını seçimden seçime değil yılın 365 günü her platformda, her şart ve durumda savunmaya söz veriyoruz. Tüm esnaflarımız için çıktığımız bu yolda Kooperatif ortaklarımıza güveniyoruz.” 

ADAYLAR

Mustafa Ertürk, Hüseyin Ak, Emre Güre, Nail Gülsever, İlker Toğuç, Halis Bat, Onur Boğaz, Yasin Güleç, Ramazan Oktay, Hakan Yıldızdal

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
3 + 8 =