Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Kaynarca Belediyesi Kasım Ayı Toplantısı yapıldı

Kaynarca Belediyesi Kasım Ayı Olağan Meclis Toplantısı Belediye Başkanı Murat Kefli başkanlığında yapıldı.

İLÇELER
Kaynarca Belediyesi Kasım Ayı Toplantısı yapıldı

Başkan Murat Kefli’nin Ekim ayında yapılan Belediye çalışmaları hakkında bilgi verdiği açılış konuşmasından sonra 3 gündem maddesinin görüşüldüğü Meclis Toplantısı’nda “Geçici Hayvan Bakımevi” yapılması gündeme geldi. 

AK Partili Meclis Üyesi Hatice Mermer Türkkıyısı’nın vefatı ile boşalan meclis üyeliğine gelen MHP’li Ahmet Türk de ilk toplantısına katıldı. 

GENÇLİK MERKEZİ VE İTFAİYEYE BİNA TAHSİSİ

Gündemin birinci ve ikinci maddesinde eski Belediye binasının Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne Gençlik Merkezi olarak kullanmak üzere tahsisi, eski Belediye hamamının Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi’ne  tahsisi için Belediye Başkanı Murat Kefli ve Encümen’e yetki verilmesi konusu görüşülerek kabul edildi. 

HAYVAN BAKIMEVİ

Gündemin 3’üncü maddesinde işe geçici hayvan bakımevi yapım işlerinin takibi amacıyla Belediye Başkanı Murat Kefli ve Fen İşleri Müdür Vekili Emrah Akgünoğlu’na yetki verilmesi konusu görüşülerek kabul edildi. İtfaiye tahsisi 1 red oyuna karşı 13 oyla kabul edilirken, diğer kararlar oy birliği ile kabul edildi. 

ALT YAPI ÇALIŞMASI

Gündem dışı görüşmelerde Saadet Partili Belediye Meclis Üyesi Mustafa Tan, altyapı müteahhitinin çalışmalara ne zaman başlayacağını sordu. Belediye Başkanı Murat Kefli, en kısa zamanda başlanacağını söyledi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
2 + 2 =