Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Karayolları Trafik Haftası Kutlama Programı Serdivan Trafik Park’ta Gerçekleştirildi

Trafik kazalarının önlenmesi ve toplumda farkındalık oluşturulması amacıyla her yıl mayıs ayında kutlanan Karayolları Trafik Haftası İl Programı Serdivan Trafik Park’ta yapıldı.

İLÇELER
Karayolları Trafik Haftası Kutlama Programı Serdivan Trafik Park’ta Gerçekleştirildi

Zübeyde Hanım Ortaokulu tarafından hazırlanan programa; Serdivan Kaymakamı Ali Candan, İl ve İlçe protokolü üyeleri, Emniyet Müdürlüğü, Jandarma Komutanlığı, Toyota Türkiye A.Ş. yetkilileri, Trafik Şubesi personeli, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Maşımızın okunmasıyla başlayan programda Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Toyota iş birliğinde 2006 yılından bu yana devam ettirilen Trafik Güvenliği konulu resim yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri Serdivan Kaymakamı Ali Candan, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ziya Cevherli ve Toyota Türkiye Kıdemli Başkan Yardımcısı Kenji Tsuçhiya tarafından verildi.

Trafik Haftasıyla ilgili şiirlerin okunduğu programda; anaokulu öğrencilerinin gösterileri, trafik mağdurları konulu hikayeler, step gösterisi, koro ve resim sergisi büyük beğeni topladı. Trafik kazalarına dikkat çekilen ve kazaların önlenmesi konusunda uyarıların yapıldığı programı beğeniyle izleyen davetliler Zübeyde Hanım Ortaokulu öğrencilerini, öğretmenlerini, okul idarecilerini ve programda emeği geçenleri tebrik ederken, emniyet kemeri takılmasının ve trafik kurallarına riayet edilmesinin hayat kurtaran önlemler olduğuna vurgu yaptılar.

 

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: HTTP_REFERER

Filename: site/haber.php

Line Number: 169

Backtrace:

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/views/site/haber.php
Line: 169
Function: _error_handler

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/controllers/Site.php
Line: 220
Function: view

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/index.php
Line: 295
Function: require_once

">

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
2 + 8 =