Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Karasu modern hastaneye kavuştu

Sağlam"75 yataklı hastane Karasu’ya hayırlı olsun

GÜNCEL
Karasu modern  hastaneye kavuştu

Sağlam"75 yataklı hastane Karasu’ya hayırlı olsun

Yapımı tamamlanarak hizmete giren Karasu Devlet Hastanesi, otel konforunda odaları ve sistemli işleyişi nedeniyle bölge halkının memnuniyetini kazandı.
 

HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Sakarya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Doç. Dr. Hasan Salih Sağlam Karasu Devlet Hastanesi’ne hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Genel Sekreterlik Tıbbi Hizmetler Başkanı Prof. Dr. Yusuf Yürümez, İdari Hizmetler Başkanı Uzm. Dr. Hacı Ali Kahya, Mali Hizmetler Başkanı Mustafa Necati Çolak ve başhekimlerle birlikte sabah saatlerinde Karasu’ya gelen Sağlam, Başhekim Uzm. Dr. Yasin Kılıçarslan tarafından karşılandı.
VATANDAŞ MEMNUN
Hastanenin tıbbi, idari ve mali konularının da değerlendirildiği toplantının ardından poliklinik, acil servis ve yataklı servisi incelen Genel Sekreter Sağlam vatandaşlarla da bir süre sohbet ederek memnuniyetlerini dinledi. Hasan Sağlam, eski binanın 3 farklı binadan oluşmuş, yıpranmış ve birbirine bağlantılı hale getirilerek hizmet vermeye çalıştığını; ancak sağlık hizmetlerinin daha sağlıklı fiziki şartlarda yerine getirilmesi amacıyla Sakarya’da önemli bir dönüşüm başladığını söyledi.
TEŞEKKÜR ETTİ
Sağlam konuşmasına şöyle devam etti: “Karasu, Sakarya’nın önemli bir ilçesi, turizm ve tarımla birlikte önemli yatırımlarla da taçlandırılmış bu ilçemizin yaz aylarındaki nüfusu 300 bini bulmaktadır. Gerek yaz şartları gerekse de gelişimiyle birlikte diğer mevsimlerde de ihtiyaca cevap verebilecek modern ve otel konforunda 75 yataklı bir hastane Karasu’ya kazandırılmış oldu. Vatandaşlarımızın memnuniyeti ve duaları bizleri mutlu etti. Bu önemli yatırım ve hizmetin hayata geçmesinde bizlere desteğini esirgemeyen Sağlık Bakanlığı’mıza, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanımız Sayın Ayşenur İslam’a, Sakarya Valimiz Sayın Hüseyin Avni Coş’a ve milletvekillerimize çok teşekkür ediyoruz. Hastanenin bir an önce vatandaşların hizmetine sunulması için büyük fedakarlıklarla çalışan Başhekimimize ve ekibine de teşekkür ediyorum. Sağlık çalışanlarımıza ve Karasu’ya hayırlı olsun.”

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
4 + 2 =