Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Karasu’da İki Büyük Proje Tamamlandı

Başkan İshak Sarı; “İki önemli projeyi tamamlamanın heyecanı ve mutluluğunu yaşıyoruz. Hayata geçirdiğimiz hizmetler Karasu’ya hayırlı olsun” dedi.

İLÇELER
Karasu’da İki Büyük Proje Tamamlandı

Karasu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri,Aziziye Mahallesi Karadeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi çevresindeki alanda sıcak asfalt çalışmaları ile Kuzuluk Mahallesi 1013, 820, 821 ve 825 nolusokaklarda beton yol imalat çalışmalarını tamamlayarak vatandaşların hizmetine sundu.

Çalışmalarla ilgili bilgi veren Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı; “Her geçen gün büyüyen ve gelişen ilçemizde önemli projeleri tamamlayarak halkımızın hizmetine sunuyoruz. Aziziye mahallemizde ve Kuzuluk mahallemizde, altyapısından üstyapısına kadar titizlikle hazırladığımız sıcak asfalt ve beton yol çalışmalarını bugün itibariyle tamamlamış bulunuyoruz.

Aziziye mahallesi Karadeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi çevresinde,2270 Ton sıcak asfalt ve1647 m bordür malzemesi kullanarak1200 m uzunluğundaki alanda sıcak asfalt çalışmamızı ve bu çalışmamız ile birlikte Kuzuluk Mahallemizde 556 m⊃3; beton kullanarak477 m uzunluğunda1013, 820, 821 ve 825 nolusokaklarımızda beton yol imalat çalışmalarımızı tamamladık. Tamamen kendi imkanlarımızla başlattığımıziki önemli projeyi tamamlamanın heyecanı ve mutluluğunu yaşıyoruz. Hayata geçirdiğimiz projelercennet ilçemiz Karasu’ya ve tüm vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz