Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Karasu Belediyesi Ekipleri Kesintisiz ve Kaliteli Ulaşım Ağı İçin Çalışıyor

Karasu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yol düzenleme ve sıcak asfalt çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor.

İLÇELER
Karasu Belediyesi Ekipleri Kesintisiz ve Kaliteli Ulaşım Ağı İçin Çalışıyor

Karasu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Aziziye Mahallesi, Karadeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Mevkii'nde altyapı ve zemin düzenleme hazırlık çalışmalarını tamamlayarak sıcak asfaltlama işlemine başladı.

Çalışmalardan dolayı Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı’ya teşekkür eden Aziziye Mahallesi sakinleri; “Mahallemizde önce ana caddelerde altyapı ve yol düzenleme çalışması gerçekleştirildi. Şu an ise Karadeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Mevkii'ndeasfalt çalışması başlamış bulunuyor. Taleplerimizi her zaman dinleyen ve yerine getirme gayreti içerisinde olanBelediye Başkanımız Sayın İshak Sarı ve ekibine teşekkür ediyoruz” dediler.

“Kendi İmkanlarımızla”

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı;“Cennet İlçemiz Karasu’nun dört bir yanında kesintisiz ve kaliteli ulaşım için çalışmaya devam ediyoruz. Diğer taraftan sorumluluk alanlarımızdaki talep ve ihtiyaçları da en kısa sürede, imkanlarımız doğrultusunda yerine getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Üç yılı aşan görev süremiz boyunca tamamen kendi imkanlarımızla sıcak asfalt konusunda çok önemli adımlar attık. Bugün ise İlçemiz Aziziye mahallesi Karadeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Mevkii'nde sıcak asfalt hizmetimizi başlatmış bulunuyoruz. Sıcak havaya rağmen büyük gayretle çalışan mesai arkadaşlarıma vetüm halkımıza sonsuz teşekkürlerimi sunarım” dedi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
4 + 8 =