Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

İstişare toplantısı yapıldı

GÜNCEL
İstişare toplantısı yapıldı

Erenler İlçesinde hizmet veren kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, Erenler Kaymakamı Mehmet Mızrak ve Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk önderliğinde İlçe Muhtarları ile bir araya geldi. 

Erenler ilçesinde hizmet veren tüm kamu kurum ve kuruluşlar, Muhtarlar, Kaymakam ve Belediye Başkanı, 5442 sayılı il idaresi kanununun 40. maddesi gereğince ilçe sorunlarını görüşmek üzere bir araya geldi. Her yıl düzenlenen kamu kurum ve kuruluşları istişare toplantısı bu yıl Erenler Belediyesi Kültür Merkezi Konferans Salonunda gerçekleşti.

Erenler Kaymakamı Mehmet Mızrak’ın ardından konuşan Belediye Başkanı Cavit Öztürk ilçe için büyük önem arz eden Kentsel Dönüşüm çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Başkan Öztürk’ün ardından kamu kurum ve kuruluşların temsilcileri Muhtarların sorularını yanıtladı şikâyetleri hakkında bilgiler verdi. Erenler Belediyesi Kültür Merkezinde düzenlenen toplantıya; Erenler Kaymakamı Mehmet Mızrak, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Askerlik Şubesi Başkanlığından Albay Bayram Boztemur, Sakarya Türk Telekom İl Müdürlüğü Müd. Yrd. Atila Atalay, Saski Genel Müdürlüğünden Daire Başkanı Cemal Babalıoğlu, Şube Müdürleri Ali Osman Gürsan ve Akın Köseoğlu, Sedaş Genel Müdürlüğü Şeb. Op. İl sorumlusu İbrahim Açıkalın, Şeb. Op. Bölge Sorumlusu İbrahim Bakkaloğlu, Sakarya Ziraat Odaları Birliği Başkanı Hamdi Şenoğlu, Sakarya Muhtarlar Derneği Başkanı Erdal Erdem, Erenler Emniyet Müdürü Recep Tepebaş, Erenler Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Zafer Özden, Erenler İlçe Milli Eğitim Müdür V. Ayhan Ersoy, Erenler Nüfus Müdürü İbrahim Kurtoğlu, Erenler Mal Müdürü Mehmet Özpaltacı, Erenler Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Hasan Karadayı, Erenler Toplum Sağlığı Srm Hekimi Emine Kaya Afşani, Erenler İlçe Sağlık Müdürü Dr. Fatih Şahin, Erenler İlçe Müftüsü Yusuf Akkuş, Erenler Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Sebahattin Güzel, Erenler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanı Lale Altun Düzcan, Erenler Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Mehmet Uzun ve Erenler İlçesi Mahalle Muhtarları katıldı.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz