Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

İpekyolu Derneğinden Pamukova Ziyareti

Sakarya İpekyolu Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Kıcır ve yönetimi, Pamukova İlçe Belediye Başkanı Güven Övün' e Kongre süreci boyunca verdiği destekleri için teşekkür ziyaretinde bulundu.

GÜNCEL
İpekyolu Derneğinden Pamukova Ziyareti

Pamukova Belediye Başkanı Güven Övün’e yapılan ziyarete, Sakarya İpekyolu Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Kıcır ve Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

Ziyaret sonrası Başkan Güven Övün Dernek Yönetim Kurulunu ve üyelerini  Göl Park Tesislerinde ağırladı. İpek Yolu Kültür Dayanışma Derneği yönetim kurulunu ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Övün; ". Sakarya, aşkımız, çatımız, doğal güzellikleri ile Türkiye’nin incisi. İpek Yolunun; M.Ö.138  yılından itibaren varlığını sürdürdüğünü ve önemli bir güzergah üzerinde bir kültür transferi gerçekleştirdiğini belirten başkan Güven, aramızda güzel bir dayanışma sergileyerek gelecek nesillere köprü kuracağız dedi.

Pamukova Belediye başkanı Güven Övün’ün Göl Park Tesislerinde verdiği kahvaltıda teşekkür konuşması yapan İpekyolu Yönetim Kurulu başkanı Fatih Kıcır; " Çıktığımız bu yolda başkanlarımızın bizlere destek olması bizler için çok önemli. Bu günlere gelene kadar başkanımızdan çok yardım gördük, desteklerini esirgemedi, değerli Pamukova Belediye başkanımız Güven Övün' e bu bağlamda şükranlarımı sunuyorum”dedi.

Sakarya İpek Yolu Derneği Yönetim Kurulu Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Pamukova Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy' u makamında ziyaret ederek karşılıklı fikir alışverişinde bulundular.Kaymakam Ünlüsoy yapılan ziyaretten memnuniyetini dile getirdi. Yönetim kurulu başkanı Fatih Kıcır, kaymakam Ünlüsoy’a güzel söz temennileri için teşekkür etti.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
9 + 1 =