Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

İlkbahara hoşgeldin dediler

Minikler baharı doyasıya eğlenerek karşıladılar

GÜNCEL
İlkbahara hoşgeldin dediler

Minikler baharı doyasıya eğlenerek karşıladılar

Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde bulunan 21 Haziran İlkokulu anasınıfı öğrencileri, baharı doyasıya eğlenerek karşıladılar. 

21 Haziran İlkokulu anasınıfı öğrencileri, baharın gelişini kutlamak için öğretmen ve velileri ile birlikte Erenler’de bulunan Sakarya Park’ta bir araya geldi. Önce birlikte kahvaltı yapan minikler, daha sonra anneleri ve öğretmenleriyle birlikte yakar top oynadılar. Öğretmenleri tarafından yüzleri boyanan öğrencilerin oldukça mutlu oldukları görülürken, çuval yarışının da yapıldığı etkinliklerde minikler de veliler de doyasıya eğlendiler.

Anasınıfı öğretmeni Yasemin Özdemir, çocuklara çevre bilinci aşılamak, çocukların eve kapanarak teknolojik ürünlerle zaman geçirmek yerine doğayla baş başa kalmalarını sağlamak, arkadaşlarıyla zaman geçirerek sosyalleşmelerine katkıda bulunmak amacıyla böyle bir etkinlik planladıklarını belirtti. Canan Aydoğan ise çocuklara çevre bilinci kazandırmak ve ilkbaharın gelişini kutlamak için velilerle birlikte böyle bir etkinlik düzenlediklerini, etkinlik sayesinde çevreyi kullanan öğrencilere, çevrelerini temiz tutmayı da öğretmeye çalıştıklarını söyledi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
8 + 2 =