Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

İlahiyat Fakültesi Öğrencilerinden Fotoğraf Gezisi

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) İlahiyat Fakültesi “Fotoğraf Atölyesi” öğrencileri 11 Kasım Cumartesi günü Bolu Yedigöller Milli Parkı’na fotoğraf gezisi düzenledi.

GÜNCEL
İlahiyat Fakültesi Öğrencilerinden Fotoğraf Gezisi

SAÜ İlahiyat Fakültesi İslam Tarihi ve Sanatları Bölümü ile Dört Kapı Öğrenci Topluluğunun ortaklaşa düzenlediği Fotoğraf Atölyesi etkinliği kapsamında teorik temel fotoğraf eğitimini tamamlayan öğrenciler Yedigöller’e düzenlenen gezide öğrendikleri bilgileri uygulama, aynı zamanda sonbaharın güzelliklerini görme imkânını elde ettiler.

Gezi boyunca çektikleri fotoğrafları değerlendiren ve öğrencilere tavsiyelerde bulunan Arş. Gör. Dr. Hüseyin Can, “Öğrencilerin ders dışı etkinlikler ile farklı bilgiler öğrendikleri, gezi ile birlikte bu bilgileri tatbik ettikleri bir ortam oluştu. Öğrencilerimiz güzel ve verimli bir gün geçirdiler” dedi.

Arş. Gör. Dr. Hüseyin Can ayrıca geçmiş dönemlerde gerçekleştirilen fotoğraf atölyesi etkinliğinin, bu eğitim öğretim yılında da devam ettirileceğini ve gerekli duyuruların önümüzdeki günlerde öğrencilerle paylaşılacağı söyledi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
5 + 3 =