Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Huzur Sofraları Geyve’de Kuruldu

Geyveliler aynı duaya amin dedi

GÜNCEL
Huzur Sofraları Geyve’de Kuruldu

Geyveliler aynı duaya amin dedi

Büyükşehir Belediyesi ‘Mahallemde İftar Var’ Programlarında huzur sofraları bu kez Geyve’de kuruldu. Kardeşlik sofralarına misafir olan Geyveliler okunan ezanla hep birlikte oruç açtı.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen ‘Mahallemde İftar Var’ Programlarında 4. buluşma Geyve’de gerçekleştirildi. Kapalı Pazar Yerinde kurulan iftar sofralarına Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun yanı sıra, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, İlçe Başkanı Muhittin Irmak ve çok sayıda vatandaş misafir oldu.

Dualarla Oruç Açtılar
Program İstanbul Taşoluk Camii İmam Hatibi İsrafil Kiracı’nın Kur’anı Kerim tilaveti ile başladı. Beraberinde Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ile kardeşlik sofralarına misafir olan Geyvelilerin masalarını tek tek ziyaret eden Başkan Zeki Toçoğlu, Ramazan ayının hayırlara vesile olması temennisinde bulundu. Ezanın okunmasıyla birlikte kardeşlik sofralarında buluşan vatandaşlar dualarla oruçlarını açtı. Programın sonunda Hayali Seçkin Bayramoğlu’nun Meddah gösterisini dikkatle dinleyen minikler keyifli vakit geçirdi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz