Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Hızına kimse yetişemiyor!

SİYASET
Hızına kimse yetişemiyor!

Seçim çalışmalarını Erenler ve Pamukova’da sürdüren AK Parti Milletvekili Adayı Recep Hacıeyüpoğlu: “İnşallah Yeni Türkiye inşasında Sakarya kadroları aktif bir rol oynayacak. 'Birlikte Sakarya' için durmadan, yorulmadan yürümeye devam” dedi. 

AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Avukat Recep Hacıeyüpoğlu, hızla sürdürdüğü seçim çalışmalarına Erenler ve Pamukova’da devam etti. Erenler Çarşamba Pazarı esnaf ziyaretlerinin ardından, Pamukova Pazar Yeri esnafı ve ilçe merkezinde de vatandaşlar ile bir araya gelen Hacıeyüpoğlu, “Daima adalet daima kalkınma hedefimizi esnafımız, sanayicimiz, iş adamlarımız ve ticaret erbabımızla birlikte gerçeğe taşıyacağız. Yolumuz AK ve aydınlık olsun” dedi.

Programın devamında ise Pamukova Çilekli, Hüseyinli ve Kemaliye mahalle sakinleri ile buluşan ve kahvehane ziyaretleri gerçekleştiren Hacıeyüpoğlu, yerel ve genel siyaseti değerlendirerek, mahalle sakinlerinin taleplerini dinledi.  ‘Birlikte Sakarya’ hedefiyle Pamukova’da Türkiye’ye örnek olacak çalışmaların hayata geçirileceğini kaydeden Recep Hacıeyüpoğlu, “AK Parti iktidarı ile Pamukova’nın standartları yükselmeye devam edecek. 7 Haziran tarihi bir seçim olacak. AK Parti’nin ilçelerinde, kadrolarında, teşkilatlarında herkesçe kabul edilir bir enerji var. Hamdolsun AK Parti'yle yeni Sakarya'nın inşası sürüyor, ama bu sefer Türkiye’nin yeniden inşa edildiğini düşünerek oy kullanmak lazım. Yeni Türkiye inşasında Sakarya kadroları aktif bir rol oynayacak inşallah. 'Birlikte Sakarya' için durmadan, yorulmadan yürümeye devam” ifadelerini kullandı.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz