Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Hendekspor'da yeni başkan Çakmak oldu

Hendekspor Kulübünün olağan genel kurulu bugün gerçekleşti. Yeni başkan Zafer Çakmak oldu.

SPOR
Hendekspor'da yeni başkan Çakmak oldu

Hendekspor Kulübünün olağan genel kurulu bugün gerçekleşti. Yeni başkan Zafer Çakmak oldu.

Hendekspor Kulübünün olağan genel kurulu bugün Hendek Belediyesi Nikah ve Toplantı Salonunda gerçekleşti. Seçime tek liste ile giren eski başkanlardan Zafer Çakmak yeniden Hendekspor'un yeni başkanı seçildi.

Hendekspor Kulübünün Olağan Genel Kurulu, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Divan Kurulunun seçilmesinden sonra konuşmak isteyen katılımcılar söz isteyerek, kürsüye çıktılar ve birer konuşma yaptılar. Sırasıyla; Hendekspor Kulübünün son başkanı Hüdaverdi Bahadır, ilk olarak konuşanlardandı. Sonrasında Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü bir konuşma gerçekleştirdi. Daha sonra kürsüye Hendekspor'un eski yöneticilerinden Büyükdere Mahallesi Muhtarı Emel Kasap geldi. Kasap'ın hemen ardından kürsüye konuşma yapmak üzere Hendek'in sevilen spor adamlarından Şener Gürsel geldi. Daha sonra kapanış konuşmasını yapmak üzere kürsüye Hendekspor'un yeni başkanı seçilen Zafer Çakmak davet edildi. Çakmak da bir teşekkür konuşması yaptı ve ardından çekilen hatıra fotoğrafı ile Hendekspor Kulübünün Olağan Genel Kurulu sona erdi.

Zafer Çakmak'ın tek liste olarak girdiği genel kurul da Hendekspor Kulübü'nün yeni yönetimi şu isimlerden oluştu:

Zafer Çakmak, Murat Kaya, Sadettin Meraklı, Mustafa Yılmaz, Sinan Kaan Sunman, Fatih Enes İlkay, Recai Kandemir, Ferdi Kahveci, Hüseyin Karaduman, Onur Çakır, Nevzat Öğrek, Ertunç Özgüç, Hasan Çekiçcioğlu, Savaş Yıldız, Şenol Çaltepe, Danyal Kaya ve Veli Ergen.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
1 + 5 =