Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Hendek'te Turgut Babaoğlu'na coşkulu karşılama

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu 2024 yerel seçimleri öncesi MHP Genel Merkezine giderek dün resmi başvurusunu yaptı. Adaylık başvurusunu yapan Babaoğlu, ilçede büyük bir coşkuyla karşılandı.

İLÇELER
Hendek'te Turgut Babaoğlu'na coşkulu karşılama

2024 yerel seçimleri için aday adaylığı başvuruları devam ediyor. Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu 2024 yerel seçimleri öncesi MHP Genel Merkezine giderek dün resmi başvurusunu yaptı.
BABAOĞLU'NA COŞKULU KARŞILAMA
Adaylık başvurusunu yapan Turgut Babaoğlu, ilçede büyük bir coşkuyla karşılandı. Vatandaşların büyük desteğini alan Babaoğlu, kendisini karşılayan ilçe halkına teşekkür ederek, "2019 yılında sizlerin tam ve kalpten destekleriyle verdiğiniz sorumluluğun bilincinde; hak ve hukuktan taviz vermeden gayretle çalışmalar yaptık. Gelişen, değişen ve her alanda gıpta edilen şehircilik çalışmalarını hep birlikte bir bir hayata geçirdik ve daha yapılacak çok işimizin de olduğunun bilincindeyiz. 31 Martta yapılacak olan yerel seçimler için MHP Genel Merkezine giderek adaylık başvurumu resmi olarak yaptım. Cumhur İttifakı olarak daha çok çalışıp, daha çok üretmeye, proje ve hedeflerle geleceğe emin adımlarla ilerleyen Hendek için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Gayret bizden, takdir Allah’tan” açıklaması yaptı.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
5 + 7 =