Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

HENDEK’TE REKOR ÇALIŞMA SÜRÜYOR: ŞEHİT YUSUF KÖSTERELİ CADDESİ ASFALTLANDI

Hendek’te, 5 yılda 120 kilometre sıcak asfaltlamayla tarihi rekora imza atan Hendek Belediyesi, Akova ve Servetiye mahallelerini bir birine bağlayan Şehit Yusuf Köstereli Caddesi’ni sıcak asfaltla yeniledi. Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “İnşallah 1 Nisan’dan itibaren yine her alanda yeni rekorlar kıracağımız çalışmaları başlatacağız” dedi.

GÜNCEL
HENDEK’TE REKOR ÇALIŞMA SÜRÜYOR: ŞEHİT YUSUF KÖSTERELİ CADDESİ ASFALTLANDI

SON 1 HAFTADA 10 KİLOMETRELİK ÇALIŞMA

Hendek Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin sıcak asfalt çalışmaları hızla devam ediyor. Hava şartlarının elverişli olmasıyla ve Başkan Babaoğlu’nun talimatıyla harekete geçen ekipler, son bir haftada yaklaşık 10 kilometrelik yolu sıcak asfaltla yeniledi.

“İKİ KİLOMETRELİK ÖNEMLİ BİR CADDEMİZ”

Akova ve Servetiye mahalleleri arasında bulunan Şehit Yusuf Köstereli Caddesi’nde 2 kilometre mesafede 5 metre genişliğinde asfaltlama yapan Hendek Belediyesi ekipleri, Akova mahallesine bağlı ve 10 metre genişliğe sahip olan 5005. sokağı da sıcak asfaltla buluşturdu.

“HER ALANDA, YENİ REKORLAR KIRACAĞIZ”

Çalışmalarla ilgili konuşan Hendek Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Turgut Babaoğlu, “Şehit Yusuf Köstereli Caddemizi de söz verdiğimiz gibi sıcak asfaltla yeniledik, Akova ve Servetiye mahallelerimizi buluşturan bu önemli caddemizdeki çalışmamız hayırlı olsun. Bu vesileyle şehidimizi saygı, minnet ve rahmetle anıyorum. Yine bölgede bugün yapacağımız çalışmalarla Akova mahallemizde 5005. Sokağımızı da sıcak asfaltla yenilemiş olacağız. Hafta sonuna dek çalışmalarımız devam edecek. İnşallah 1 Nisan’dan itibaren de yeni dönemi başlatıp, her alanda yeni rekorlar kırmaya devam edeceğiz” dedi.

MUHTARLAR VE VATANDAŞLAR MEMNUN

Akova Mahalle Muhtarı Ramazan Kaya ile Servetiye Mahalle Muhtarı Nihat Çamural ve vatandaşlar, çalışmalar nedeniyle Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’na ve belediye ekiplerine teşekkür ettiler.

 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
9 + 1 =