Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

HENDEK’TE 3. KADIN DAYANIŞMASI ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ

Aile ekonomilerine katkı sağlamak isteyen Hendekli hanımlar Hendek Belediyesi'nin destekleriyle düzenlenen Muammer Sencer Caddesi (Belediye önü) Kadın Dayanışması etkinliğinde bir araya geldi.

GÜNCEL
HENDEK’TE 3. KADIN DAYANIŞMASI ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ

Stantları tek tek dolaşan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “Emeklerine sevgilerini katarak çalışan ve üreten tüm kadınlarımızı ayrı ayrı tebrik ediyorum” dedi.


BELEDİYE ÖNÜNDE
Aile ekonomilerine katkı sağlamak isteyen Hendekli ev hanımları, Melek Nişancı Huzurevi Kadın sakinleri ve Hendek Kadın Açık Ceza İnfaz Kurumundaki kadınlar tarafından el emeği göz nuru ile ürettikleri el işi ürünler Hendek Belediyesi'nin destekleriyle Muammer Sencer Caddesi (Belediye önü) Kadın Dayanışması etkinliğinde satışa sunuldu. Alanı ziyaret edip stantları tek tek dolaşan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’na eşi Esra Babaoğlu, MHP Hendek KAÇEP Komisyon Başkanı Zübeyde Gürbüz ile Belediye Meclis Üyesi Nigar Görüm eşlik etti.


EL EMEĞİ GÖZ NURU ÜRÜNLER SATILDI
Muammer Sencer Caddesinde tezgah açan Melek Nişancı Huzurevi Kadın sakinleri ve Hendek Kadın Açık Ceza İnfaz Kurumundaki kadınlar tarafından üretilen takı, el sanatları ürünleri, çantalar, giysiler ve çeşitli tekstil ürünlerinin yanı sıra Hendekli ev hanımları tarafından üretilen sabun, doğal kremler, doğal yumurta, ev yapımı tarhana, ekşi mayalı ekmek, reçel, zeytinyağı, pasta ve börek gibi sayısız ürünler gün boyu satışa sunuldu.


BAŞKAN BABAOĞLU: GELENEK DEVAM EDİYOR
8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle geleneğin bu yılda devam ettiğini ifade eden Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, " El emeği göz nuru dökerek üreten, üreterek aile ekonomisine güç veren Hendekli kadınlar bu yılda çok güzel işlere imza atmaya devam ediyor. Kıymetli Eşim Esra Babaoğlu, MHP Hendek KAÇEP Komisyon Başkanı Zübeyde Gürbüz ve Belediye Meclis Üyemiz Nigar Görüm Hanımefendilerle birlikte Belediyemiz önünde bu yıl 3'ncüsü düzenlenen Kadın Dayanışması Etkinliğine katılarak bizlerde kadınlarımıza desteğimizi gösterdik. Etkinlikte alışveriş yaparak desteklerini esirgemeyen tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Emeklerine sevgilerini katarak çalışan ve üreten tüm kadınlarımızı ayrı ayrı tebrik ediyorum. Her yıl olduğu gibi bu yılda çok güzel bir etkinlik oldu” diye konuştu.

 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
7 + 2 =