Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Hendek şampiyonları FIGHT Akademi Yükselmeye devam ediyor

Hendek Şampiyonlar Fıght Akademi Spor Kulübü her alanda ilerlemeye devam ediyor.Kulübümüzün hem sporcusu hemde antrenörü olan profesyonel sporcumuz Özgenur AVCIL Türkiye Muay Thai Federasyonunun düzenlediği Muay Thai 2. Kademe Antrenör kursuna katılmak için Manisaya hareket etti.

GÜNCEL
Hendek şampiyonları FIGHT Akademi Yükselmeye devam ediyor

         Her alanda eğitimli ve donanımlı bir birey olabilmek için antrenör kurslarına katılıp kendini geliştirip daha kaliteli sporcular ve vatana millete hayırlı bireyler yetiştirmek için önce kendisini geliştiriyor. Üç branşta antrenör olan Avcıl  Atletizm dalındada Uzmanlık almış olup daha donanımlı bir antrenör olup her zaman eğitimde kaliteli olmak için canla başla mücadele veriyor.
        Değerli sporcumuz ve şampiyonumuz Avcıl aynı zamanda Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Spor Akademisi Beden Eğitimi Öğretmenliği mezunu olup eğitimi konusunda hep ileriyi hedeflediğini belirtti.
       Muay Thai Milli takım Antrenörü Erkan Yılmaz sporcusuyla gurur duyduğunu,her alanda başarılara imza attığını belirterek şimdiden ‘’boynuz kulağı geçer’’ atasözünün şimdiden gerçekleştiğini söyleyerek sporcusu Avcılı tebrik etti.

 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
7 + 2 =