Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Hendek Şampiyonlar Fight Akademi Spor Kulübünden Sakarya Valiliği Melek Nişancı Huzur Evine Ziyaret

Hendek Şampiyonlar Fight Akademi Spor Kulübü sosyal sorumluluk projelerine devam ediyor. Kulübün değerli Antrenörleri, Sporcuları ve velileri Sakarya Valiliği Melek Nişancı Huzur Evinini ziyaret etti.

SPOR
Hendek Şampiyonlar Fight Akademi Spor Kulübünden Sakarya Valiliği Melek Nişancı Huzur Evine Ziyaret

MuayThai Milli Takım Antrenörü Erkan YILMAZ sporun sadece salonlara ve sahalara dolup sportif aktivite olmadığını sporculara aynı zamanda toplum bilincini, toplum değerlerine ve bireylerine saygı ve sevgiyi aşılamak ve öğretmek olduğunu dile getirdi. Erkan YILMAZ hoca bu bağlamda sporcularımızatoplumumuzun en değerli bireyleri olan yaşlılarımıza saygı sevgi ve onları anlamak ve mutlu edebilmek amacı ile Melek Nişancı Huzur Evindeki yaşlılarımızı ziyaret ettiklerini onlarla sohbet ederek hoş ve güzel bir vakit geçirdiklerini dile getirdi.

Kulüp Antrenörü ve Hendeğimizi Profesyonel anlamda başarıyla temsil eden şampiyonumuz Özgenur AVCIL yaptıkları ziyaretten dolayı inanılmaz mutlu olduklarını yaşlılarımızın her zaman yanlarında olduklarını dile ihtiyaç anında her zaman yanlarında olacaklarını söyledi.

Kulüp Antrenörü Erkan YILMAZ, göstermiş oldukları ilgi ve alakalarından dolayı Melek Nişancı Huzur Evi Müdüresi Nurdan AVCI’ya ve değerli personellerine sonsuz teşekkürlerimizi sunarız diyerek sözlerini noktaladı.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
9 + 1 =