Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Hendek Şampiyonlar Fıght Akademi Spor Kulübü Sporcuları, Türkiye Şampiyonasından döndü

Muay Thai Türkiye Şampiyonasında Hendek Şampiyonlar Fıght Akademi Spor Kulübü Sporcularından U-23 Erkeklerde 48 kiloda Burak Gürsu ikinci, Genç Erkekler +86 kiloda Mertcan Terzi üçüncü, Elit Klas Baynlar 57 kiloda Özge Nur Avcıl üçüncü oldu.

SPOR
Hendek Şampiyonlar Fıght Akademi Spor Kulübü Sporcuları, Türkiye Şampiyonasından döndü

16-21 Nisan 2024 tarihleri arasında Antalya Kemer'de düzenlenen Muay Thai Türkiye Şampiyonasında Hendek Şampiyonlar Fıght Akademi Spor Kulübü Sporcularından U-23 Erkeklerde 48 kiloda Burak Gürsu ikinci, Genç Erkekler +86 kiloda Mertcan Terzi üçüncü, Elit Klas Baynlar 57 kiloda Özge Nur Avcıl üçüncü oldu.

Şampiyona sonrasında bir değerlendirmede bulunan Kulüp Antrenörü Erkan Yılmaz, konu ile alakalı olarak şunları söyledi. Yılmaz, "Bu önemli şampiyonada ilçemizi ve ilimizi temsil eden bütün sporcularımı yürekten kutluyor, hatalarımız ve eksikliklerimizden ders alarak yolumuza emin adımlarla devam edeceğiz" dedi.

Yılmaz ayrıca, "Şampiyon Sporcularımıza her zaman destek olan AK Parti Sakarya Milletvekilimiz Sayın Ali İnci'ye, Hendek Belediye Başkanımız Sayın İrfan Püsküllü'ye ve üzerimizden desteklerini hiçbir zman eksik etmeyen Hendekli sponsor firmalarımıza da teşekkür ederiz" şeklinde konuştu.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
1 + 8 =