Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Hendek Belediyesi ekipleri yağmur çamur hız kesmiyor

Hendek Belediyesi, Yukarı Hüseyinşeyh Mahallesi sokaklarını yeniliyor. Sağanak yağışa rağmen iki koldan yürütülen kilitli parke çalışmalarının bir diğer adresi; Çakallık Mahallesinde ise ekipler sona yaklaştı. Sırada Esentepe Mahallesi var.

İLÇELER
Hendek Belediyesi ekipleri yağmur çamur hız kesmiyor

Başkan Babaoğlu, “Gündemimiz sadece seçim değil, dört bir yanda hizmet akışımız devam ediyor. Hendek için canla başla çalışıyoruz” dedi. 
SIRADA İLK ETAPTA ESENTEPE MAHALLESİ
Hendek Belediyesi Yukarı Hüseyinşeyh Mahallesi’nde başlattığı kilitli parke yol çalışmalarında bugün sağanak yağışa rağmen hız kesmedi. Dört sokağı kapsayan çalışmalarda 6 bin 500 metrekare kilitli parke kullanılacak. Diğer yandan Çakallık Mahallesi’nde de kilitli parke çalışmalarında sona gelen ekiplerin yeni rotası Esentepe Mahallesi olacak. 
“YUKARI HÜSEYİNŞEYH’E ÇOK YAKIŞACAK”
“Sahada çalışmalarımız hızla devam ediyor” diyen Hendek Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu, “Üretken ve gerçek belediyeciliğin gereğini yapıyoruz. 5 yılda olduğu gibi ekiplerimiz sahadalar, mahallelerimize hizmet akışımız devam ediyor. Yukarı Hüseyinşeyh Mahallemizde stabilize yol ve altyapı çalışmaları gerçekleştirmiştik. Şimdi de sokakları yeniliyoruz. Kilitli parke yollarıyla bu mahallemizin de çehresi değişecek ve çok yakışacak. Sırada bekleyen mahallelerimize de yetişmek için ekiplerimizle canla başla çalışıyoruz. Sağanak yağışa aldırış etmeyen ve hız kesmeyen tüm personelimi kutluyor, belediyemiz ve halkımız adına çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Üretmeye, hizmet etmeye İnşallah önümüzdeki dönemde devam edeceğiz. Vatandaşımızın bize olan güveni, inancı güç veriyor. Hendek hepimizin yine birlikte başaracağız” ifadelerini kullandı

 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
2 + 2 =