Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Hatay ve Adıyaman’a kurulacak olan konteyner kentlerin altyapısı tamamlandı

Büyükşehir Belediyesi, tüm imkanlarıyla deprem bölgesinde vatandaşlara hizmet vermeye devam ediyor.

GÜNCEL
Hatay ve Adıyaman’a kurulacak olan konteyner kentlerin altyapısı tamamlandı

Hayatı normal akışına döndürmek ve depremzede vatandaşların temel ihtiyaçlarını karşılamak için çalışan ekipler, Adıyaman ve Hatay’da kurulumu devam eden konteyner kentlerin altyapı çalışmalarını tamamladı.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ), Hatay ve Adıyaman’da yürüttüğü çalışmalarla Büyükşehir Belediyesi tarafından bölgeye kurulacak olan konteyner kentlerin altyapılarını sorunsuz şekilde tamamladı. Depremzede vatandaşların temel ihtiyaçlarını karşılamak, sağlık sorunlarının önüne geçmek ve hayatın kısa sürede normal akışına dönebilmesi için ekipler, bölgeye temiz su ve sağlam altyapı kazandırdı. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin de bölgede yakından takip ettiği çalışmalar kısa sürede sorunsuz şekilde vatandaşların hizmetine sunuldu.

Başkan Yüce çalışmaları an be an takip ediyor
Kurum tarafından yapılan açıklamada, “ Ekiplerimizin aralıksız şekilde çalıştığı konteyner kent bölgelerinin altyapılarındaki imalatlarımızı tamamladık. Depremzede vatandaşlarımız için suyun öneminin farkında olarak ivedi bir şekilde bölgedeki sorunlara çözüm olmaya devam ediyoruz. Çalışmalarımızın her anında Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem Yüce yanımızda olarak imalatların her aşamasını yakından kontrol etti. Altyapısını tamamladığımız konteyner kentlere kurulacak konteynerlerin kurulumunun tamamlanması sonrasında bağlantılarını da anında yapacağız” ifadeleri kullanıldı.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
3 + 1 =