Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Hakkı Demir Ortaokuluna Ziyaret

Serdivan ilçesindeki okul ziyaretleri kapsamında İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, Hakkı Demir Ortaokulunda öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.

İLÇELER
Hakkı Demir Ortaokuluna Ziyaret

Ziyareti sırasında öğrencilerimizle sohbet ederek akademik başarılarının artırılmasına yönelik çalışmaların bu eğitim-öğretim yılında da devam edeceğini belirten İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, Valiliğimiz himayesinde Müdürlüğümüzce sürdürülen #NehirProjesi kapsamında 8. sınıf öğrencileri için izleme sınavlarının ilkinin bu hafta gerçekleştirileceğini ifade etti. #NehirProjesi ile öğrencilerimizin Müdürlüğümüz tarafından oluşturulan bilişim sistemi sayesinde kazanımlara dair kendi durumlarını izleyebildiklerini, konu eksiklerinin tamamlanması için okul yönetimi ve öğretmenler tarafından çalışmalar yapılabildiğini söyledi.

Öğrencilerimizin akademik başarılarını artırmanın yanı sıra bilimsel, sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif yönden gelişimlerine katkıda bulunmaya yönelik, #BilimSakarya, #SporSakarya, #SanatSakarya, #KitapSakarya, #YetenekSakarya, #ÖnceOkulÖncesi gibi projelerimizin de faaliyetlerine devam ettiğini ifade etti. 

Her hafta #KitapSakarya projesi kapsamında gerçekleştirilen kitap okuma etkinliğinin bu hafta çarşamba günü olduğunu söyleyen Savaşçı, yaz dönemi boyunca kütüphanelerimizin öğrencilerimiz için açık bulunduğunu ve kütüphanelerdeki kitap sayısının artırıldığını hatırlattı.

Okul yöneticilerinden eğitim-öğretim faaliyetlerine dair bilgi alan İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, öğretmen ve öğrencilere başarılar diledi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz